@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner


erolkaranet

Sınırlı Sorumluluk Beyanı - Hukuk Kategorisi


HUKUKİ BİLGİ VE DİLEKÇELERDEN FAYDALANACAK OLANLARIN DİKKATİNE

Hukuki bilgilerle ilgili yayınlarımızla ilgili Sınırlı Sorumluluk Beyanı

"DİLEKÇE ÖRNEKLERİ" ve "HUKUKİ YAZILAR" başlığının altında fikir edinmek amacıyla kullanabileceğiniz örnek dilekçeler ve hukuki bilgiler yer almaktadır. Bu hukuki bilgilerin, mevzuat veya içtihat değişikliği nedeniyle zaman içinde güncelliğini yitirebileceğini, sizin hukuki probleminize bire bir uymayabileceğini unutmayın. Hukuki sorununuz hakkında en doğru danışmanlığı vekalet vereceğiniz avukattan alabilirsiniz. İnternetten veya başka yerlerden öğrendikleriniz ile yürüteceğiniz hukuki işlemlerde hak kaybına uğrayabilirsiniz.
Sitemizdeki yazı ve dilekçe örneklerinden  (izin almaksızın) yararlanmanız mümkündür. Fakat her türlü yazışmanın hak kaybına sebebiyet verici yönleri ve kendine özgü detayları olduğunu, herkesin iddiasını ispat etmek zorunda olduğunu, örnek dilekçelerin sadece fikir edinmek adına sitemize konulmuş olduğunu ve bundan dolayı hiç bir sorumluluk kabul etmediğimizi, dilekçelerimizin işin sonucunu ve beklentilerinizi temin etmeyebileceğini, değişen yasal düzenlemelere ve emsal kararlara göre güncelleme olanağımızın olmadığını, bir avukattan yardım alarak hukuki işlerinizi takip etmenizin daha faydalı olacağını nazara almanızı önemle tavsiye eder ve uyarırız.
erolkarasiteleri , 21.11.2003 günlü 25296 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanmış Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği ve 1136 Sayılı Avukatlık Kanunu hükümlerine uygun olarak,  ne hukuki tavsiyeler sunmak suretiyle avukat-müvekkil ilişkisi kurmak ne de teşvik etmek için görüntülenmeyi hiç bir zaman tercih etmez, hiç bir şekilde avukat tavsiyesinde bulunmaz.
Keza bu site hukuki bir reklam, davet ve hukuki tavsiye kaynağı niteliğinde değildir.
Sitemizdeki bilgiler, sorun yaşadığınız konularda bilgilenmenizi, fikir sahibi olmanızı amaçlayan genel bilgilerdir; hukukî müşavirlik niteliğinde değildir.
Her hukuki ihtilaf, genellikle, kendine özgü özellikler gösterir; bu sebeple, sitemizde yer alan bilgiler, probleminize uygun olmayabilir; burada yer alan bilgilere dayanarak ne yapacağınıza karar vermeniz, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu durumdan erolkarasiteleri sorumlu değildir.
Bu site ve sağladığı içerik, vatandaşlarımızı ve hukuk çalışanlarını bilgilendirmek amacı ile düzenlenmiştir.
Bu siteye 3. kişi kullanıcılar tarafından erişim sağlanması, kullanıcıların göndermiş oldukları e-posta iletilerine uzman hukukçular tarafından cevap verilmesi halinde dahi, Avukat-müvekkil ilişkisinin tesisine ilişkin davet olarak kabul edilmemelidir.
Hukuk ciddi bir iştir; hukuki prosedür süreçleri uzun ve karmaşıktır; kesinlikle uzmanlık gerektirir. Erişim sağlayan bir kullanıcının hukuki tavsiyeye ihtiyaç duyması halinde, Bir avukattan yardım almadan, hukuki süreç yürütmeye çalışmamasını tavsiye ediyoruz. Hukuki süreç başlatacaksanız, haklarınızın zarar görmemesi için, kendi imkanlarınız ve yerleşim yerleri dahilinde mutlaka bir avukattan yardım alın.
Asla, davanızı kendiniz yürütmeye çalışmayın...© 1988

HAKLI BİR NEDENDEN DOLAYI yayından kaldırılmasını istediğiniz haber/resim/makale varsa, bunları bize ilettiğiniz takdirde epostanız bize ulaştığı andan itibaren üç gün içerisinde ilgili meta yayından kaldırılacaktır.

Erol Kara - @erolkaranet - erolkara@msn.com

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.