@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner

Sınırlı Sorumluluk Beyanı - Sağlık Kategorisi


Sağlık bilgileri yayınlarımızla ilgili Sınırlı Sorumluluk Beyanı

Web sitemizin içeriğinde bulunan sağlık konularını içeren konular, ziyaretçiyi bilgilendirme amaçlı derlenmiş araştırma yazılarıdır. Sitede yer alan Metin, resim, ses veya diğer formatlar da dahil olmak üzere erolkara.net web sitesinde bulunan tüm içerikler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. İçeriğin profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavinin yerini alması amaçlanmamıştır. Bu sitedeki bilgilerden yola çıkılarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Tıbbi bir durumla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü sorunuz için daima doktorunuzun veya diğer nitelikli sağlık uzmanlarının tavsiyelerine başvurmalısınız.
Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İçeriklerde hiçbir kurum veya kişi hedef gösterilmemektedir. Kamunun yararına olabileceği düşünülen bilgiler, güvenilir kaynaklardan temin edilmiş ancak doğruluğu %100 taahhüt edilmemiştir. Yanlış yorumlama ve yanlış davranma sonucu oluşabilecek problemler okurların sorumluluğundadır. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.© 1988

HAKLI BİR NEDENDEN DOLAYI yayından kaldırılmasını istediğiniz haber/resim/makale varsa, bunları bize ilettiğiniz takdirde epostanız bize ulaştığı andan itibaren üç gün içerisinde ilgili meta yayından kaldırılacaktır.

Erol Kara - @erolkaranet - erolkara@msn.com

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.