@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner

İletişim

http://www.erolkara.net/


Tüm merak ettikleriniz ve destekleriniz, sitemizde görmek istedikleriniz, sorularınız, haklı bir nedenden dolayı yayından kaldırtmak istediğiniz objeler ve katkılarınız için adresimiz

eposta
erolkara@msn.com

Facebook 

HAKLI BİR NEDENDEN DOLAYI yayından kaldırılmasını istediğiniz haber/resim/makale varsa, bunları bize ilettiğiniz takdirde epostanız bize ulaştığı andan itibaren üç gün içerisinde ilgili meta yayından kaldırılacaktır.
5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.
Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, erolkara@msn.com eposta adresinden bize ulaşabilirler.
Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
5651 Sayılı Yasanın 5. Maddesi uyarınca ilgili yasa.
(1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

@erolkaranet
Yorum Gönder

2 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.
 1. Erol abi merhaba.Benim bir tanıdığıma 250bin sosyal konut projesinden daire çıktı.Genc kategorisinden kendini bu borcu ve peşinatı odeyemecegi için iptal etmek istiyor
  Şahsıma devir almak istiyorum.Borcu bilttigindede Tapu teslimi almakta istiyorum.Nasil bir yol izlemeliyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba.. Sorunuzun yanıtı sitemizde "TOKİ Sosyal Konut Projesi Devir Edilebilir mi ? Riskleri Var mıdır ? " başlığı altında yayınlanmıştır. İyi günler dileriz.

   Sil