@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner

Editör Hakkında


Biz kimiz

Biz Allahu Tealanın Müslüman olarak şereflendirdiği bir dinin mensubu,  ümmetinden olma şerefine nail olduğumuz alemlere bir nur olarak görevlendirilmiş peygamber Hazreti Muhammed Mustafa (salat ve selam ona ve ashabına olsun)'a tabi olmuş ve bir damla sudan yaratılmış , sonunda hesap vermek üzere tekrar ruhlar alemine döneceğini bilen bir ölümlü olup,  dinini öğrenme konusunda çaba göstermeye çalışan ve "DOĞRU" bildiklerini de öğretme , anlatma, nakletme konusunda bir talebeyiz.


Ehli sünnet vel cemaat yolunda olma arzusunda olan ve bu yolda durma gayretinde bulunan, Amelde mezhep imamı İmam-ı Azam Ebu Hanife hazretlerine , İtikatta imamı Matüridi hazretlerine bağlı olmaya çalışan bir talebeyiz.

Asla ve kat'a bir İDDİA peşinde değiliz.

Yapmaya çalıştığım bu sitede Allahu Teala'nın izni ve yardımıyla DOĞRU olduğuna kanaat getirdiğim haber / bilgiler yayınlanacaktır. İnsan beşerdir şaşar ilkesini de unutmamaktayız. İsteğimiz dışında ya da hata ile bir yanlış bilgiye ulaşırsanız lütfen UYARINIZ.

Çalışmalarımızın tüm insanlığa bir rehber olmasını arzular. Hakikatlerin kısa sürede bilinerek Hak olan yola yani İslamiyet'e gerçekten İMAN eden kulların çoğalmasına vesile oluruz.

Dilerim çalışmalarımız aziz ve celil olan Hz. Allah'ın rızasına erer.

Allah-u Teâla hepimizden razı olsun.

Müstecâb dualarınızı eksik etmeyin. Saygılarımla

"Hangi Cemaate Bağlısınız" Diye Soranlara

Biz içinde bir tane bile hurafe barındırmayan Kur'an'a ve onu Yaşayan peygamber Hazreti Muhammed ( salli aleyhi ve sellem )'e bağlıyız. Bizim değer verdiğimiz hocalar hurafe anlatmaz,elini öptürmez,. Allah c.c 'dan başka efendisi de yoktur. Sarığı cübbesi de yoktur. Silsile yoluyla da gelmemişlerdir.
Dergi, Gazete satma peşinde de değildir.
Kalbimizdne geçenleri de kesinlikle bilemezler. Bizi kıyamette kurtaracaklarını iddia ederek kendilerine köle etmezler.
Ayrıca tarikatlarına, cemaatlerine, mezheplerine davet etmezler.
Sadece bizi yoktan var eden Cenabı Allah'a davet ederler.
Biz şucu bucu da değiliz. Biz sadece Müslümanlardanız.

EROL KARA ( editör )

Erol Kara, 1977 yılında başladığı gazetecilik hayatına Hürriyet, Tercüman, Bulvar ve İstanbul ve İstanbul Aktüel  gazetelerinde uzun yıllar muhabirlik yaptı. 18 Yıllık muhabirlik yaşamı sırasında Ödül almış öyküleri de bulunan editörümüzün çeşitli gazete ve başta İhlas Dergi Grubu olmak üzere çeşitli dergilerde makaleleri yer almıştır. Özel sektörde de 20 yıla yakın başarılı yöneticilik çalışmalarına imza atmış bulunan editörümüz 10 yıl hukuk sektöründe emek vermesinin ardından emekliye ayrılarak amatör duygu ile ve manevi destekle internet medya yöneticiliği yapmaktadır. Editörümüz Ankara Hukuk Fakültesi'nden sonra ara verdiği eğitim hayatını Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme'de tamamlamıştır.

iletişim : erolkara@msn.com

UYARI :

Sitemizdeki tüm haber, yazı, görsellerin telif hakları, haberin altında belirtilen kişilere, haber sitesine veya kaynağa aittir.

Yayından kaldırılmasını istediğiniz haberler varsa, bunları bize ilettiğiniz takdirde ilgili haber bilgisi tarafımıza ulaştıktan en geç üç gün içinde yayından kaldırılır.

erolkarasiteleri hiç bir resmi kurum ve kuruluşla bağlantısı yoktur. tamamen özerktir..


Saygılarımızla

iletişim : erolkara@msn.com

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.