@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

Ankara Belediyesi 60 Avukata Büro Açtı
Türkiye Barolar Birliği ve Ankara Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında yürütülen ve Ankara Barosu’nun da paydaşı olduğu “İlk Bürom Projesi” çerçevesinde 60 avukata bürolarının anahtarları teslim edildi.
Anahtar teslim töreninde konuşan Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Av. R. Erinç Sağkan, "
“Ankara Baromuz ve Ankara Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Türkiye Barolar Birliği’nin paydaşı olduğu bu çok kıymetli projenin açılışında burada sizlerle birlikte bulunmaktan çok büyük onur ve gurur duyuyorum. Burada sadece 96 meslektaşımız ilk bürolarına kavuşmakla kalmayacaklar; aynı zamanda ortak çalışma alanlarından faydalanacak yüzlerce meslektaşımız mesleki faaliyetlerini buradan yürütebilecekler" dedi. 
İlk büro anahtarlarını teslim eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "Mesleğe yeni başlayan avukatlarımıza ilk büro anahtarlarını teslim ettik. 
Türkiye’de ilk olan “İlk Bürom” projemiz ile 60 genç avukatımız, Ulus İş Hanı’ndaki bürolarına yerleşti. Bu tarihi mekanda mesleklerine başlayan meslektaşlarıma başarılar diliyorum" dedi.@erolkaranet / 2023

#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.