@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

İcra Malları İnternetten Nasıl Alınır ?
Elektronik satış portalı ile icra ve iflas daireleri ve satış memurluklarının vazgeçilmez bir parçası olan satış işlemlerinin, hayatımızın bir organı haline gelen teknoloji ile birleşerek daha şeffaf bir ortamda yapılması amaçlanmaktadır.
Elektronik ortamda ihalelere daha fazla katılımcının iştirak etmesi ile satışa konu malların gerçek değerini bulması sağlanmaktadır. Satışı yapılacak olan mallara ilişkin ilanlar satış gününe kadar elektronik ortamda görülebilmekte ve ihalelere elektronik ortamda teminat yatırma ve teklif verme işlemleri yapılabilmektedir.
Teklif verebilmek için e-Devlet Kapısı üzerinden giriş yapılması, kayıtlı bir Yurtiçi Mernis adresinin olması ile teminat yatırabilmek için T.Vakıflarbankası TAO. da internet bankacılığı işlemlerine açık bir hesap bulunması gerekmektedir.
Elektronik satış portalında, “Kelime İle Arama”, “Ana Sayfa”, “İhaleler”, “Ödeme İşlemleri”, “İletişim Bilgileri”, İBAN Bilgileri”, “İhalelerim” , “Duyurular”, “Anasayfa İlanları” alanları bulunmaktadır.
Teklif verme süresinin bitimine 3 gün kalmış, en çok teklif verilen ve fotoğrafı bulunan, ilk 60 ihalenin, teklif sayısına göre yüksekten düşüğe göre sıralanarak ana sayfada gösterildiği alandır. Bilgi kutucuğuna tıklanarak ihale inceleme sayfası açılabilmektedir.

Kaynak : Adalet Bakanlığı / 2023 / @erolkaranet

#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.