@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Reklam


Twitter Cik Ciklememek İçin Çabalıyor, Abone OlmayınDünyanın en çok kullanılan sosyal medya ağlarından Twitter mavi tiki olmayan kullanıcılara günlük kullanım limiti getirildiğini açıkladı. Buna göre kullanıcılar günlük belirlenen sayıda tweetleri görüntüleyebilecekler.
Milyarder Elon Musk’ın yaptığı duyuruya göre artık Twitter Blue aboneliği olmayan kullanıcılar günlük belirlenen tweet görüntülenme kotasına tabi tutulacak. 
Buna göre; Twitter’da mavi tiki olan doğrulanmış hesaplar günde 8000, doğrulanmamış hesaplar günde 800, ve yeni açılan doğrulanmamış hesaplar günde 400’e kadar tweet görüntüleyebilecek. Bu sayılara ulaşan kullanıcılar o gün içerisinde daha fazla tweet görüntüleyemeyecek ve sınırlama uyarısı ile karşı karşıya kalacak.
Twitter'a üye olmayan kişiler, platform içindeki tweetleri üye olmadan da görebiliyordu. Kısa süre önce bu durumu değiştiren Elon Musk, Twitter'a üye olmayan kişilerin platform içindeki tweetleri görmelerini engelledi. Bu kez ise Google aramaları ile ilgili önemli bir karar veren Twitter, platform içindeki tweetlerin Google aramalarında görüntülenmesini engelledi.
Bununla birlikte, hesabı olmadan veya hesabını açmadan Twitter’a giren kullanıcılar, platformda oturum açmalarını veya hesap oluşturmalarını isteyen bir ekranla karşılaşacak.

Twitter Aboneliği Kaç Lira
Twitter Blue aboneliği web üzerinden yıllık 1569, aylık ise 150 TL ücrete satılıyor.
Twitter Blue aboneliğinin kullanıcılara sunduğu avantajlar ise şunlar;
-Sohbetlerde ve aramada öncelikli sıralamalar
-Sana Özel ve Takip Edilenler zaman akışlarındaki reklamlar arasında yaklaşık iki kat daha fazla Tweet gör.
-Tweetlerine kalın ve italik metin ekle
-Daha uzun videolar ve 1080p videolar yayınla
-Tweeti Düzenle, Yer İşareti Klasörleri dahil olmak üzere tüm mevcut Blue özelliklerine erişim ve yeni özelliklere erken erişim
-Daha uzun Tweetler
-Uzunluğu 10.000 karaktere kadar olan Tweetler, yanıtlar ve Alıntılar oluştur.
-Tweetlerini 30 dakika içinde 5 defaya kadar düzenle.
-NFT Profil Resimleri
-Hünerlerini göster ve sana ait bir NFT'yi profil resmin olarak ayarla.

Twitetre Para ödemeyin, Musk Yola Gelsin
Sonuç, sosyal medyada twitter benzeri bir çok platform açılabilir. Bildiğiniz gibi, Twitter dün yoktu bugün Threads geldi. O yüzden para vererek twit atma hevesinizi ücretsiz platformlarda devam ettirin. Gereksiz yere paranızı kaptırmayın. Böylece Musk ya geri adım atacak eskisi gibi serbest bırakıp reklamlardan kazanacak ya da Twitterin ipini çekecek.

@erolkaranet
Hukuk, Yaşam, Din, Sağlık, Magazin, Turizm

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.