@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner


Reklam

erolkaranet

Diyanet Akademisinin 1300 Öğrencisi İçin Toplandılar
Bu yıl ilk öğrencilerini alacak olan Diyanet Akademisi'nde, sözlü sınavları yapılan henüz sonuçları açıklanmayan Kuran-ı Kerim öğreticilerinin eğitim göreceği süreci, değerlendirmek için istişare programı yapıldı
2​022 Yılı Diyanet Akademisi Aday Din Görevlisi başvuruları tamamlanmış, arkasından sözlü sınavları (mülakat) ları da yapılmıştı.
Deprem felaketi sonucunda açıklanma tarihi sürekli ertelenen sınav sonuçlarının belli olmasından sonra eğitime hak kazanan aday Kuranı Kerim Öğreticilerine yönelik hazırlanan taslak eğitim programlarının değerlendirilmesi amacıyla kurumda istişare toplantısı gerçekleştirildi
Diyanet Akademisi'nde mesleki eğitim alanı Kur'an kursu öğreticiliği olan aday din görevlilerine yönelik hazırlanan taslak eğitim programlarının kredi, kaynak ve içeriklerinin değerlendirilmesi amacıyla Diyanet Akademisi Başkanı Doç. Dr. Enver Osman KAAN ve Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Cafer Tayyar DOYMAZ başkanlığında ilgili daire başkanlarının katılımıyla bir istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Diyanet Akademisinin ilk öğrencileri, mesleki eğitim alanı Kur'an kursu öğreticiliği olan 1300 kadın öğrenci için sonuçların açıklanması bekleniyor.

Kaynak : DİB - 27.02.2023 - @erolkaranet

Binlerce İnsan Diyanet'ten Açıklama Bekliyor okumak için tıklayınız
Hukuk, Yaşam, Din, Sağlık, Magazin, Turizm

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

Reklam

Reklam

İlginç Bilgiler

Reklam