@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner

Avukat Güvenlik Uygulaması
Türkiye Barolar Birliği ve Securitas Türkiye iş birliği ile geliştirilen, avukatlara özel bir kişisel güvenlik uygulamasıdır.
Avukat Güvenlik Uygulaması‘nı satın aldığınızda akıllı telefonunuza bir yazılım yükleniyor. Yazılım telefonunuza yüklendiğinde bir alarma modu oluşturuluyor. Bu alarm modunu aktif hale getirdiğinizde bağlı olduğunuz baronun Avukat Hakları Merkezi ‘ne, eğer yoksa belirlenecek olan Baro Yönetim Kurulu Üyesi‘ne veya durumun çok daha ciddi olması halinde yetkili mercilere çağrınız iletilir.
Aslında çok basit bir şekilde yaşamış olduğunuz anlık tehdidi bertaraf edebilmek için veya yardım isteyebilmek için kullanabileceğiniz bir uygulama.
Avukat Güvenlik Uygulaması içerisinde bir de delil toplama özelliği de bulunuyor. Alarmı aktif hale getirdiğiniz cihaz otomatik ses kaydı ve otomatik video kaydı almaya başlıyor. Akıllı telefonunuza yapılacak bir saldırı durumunda da önlemler alınmış gibi gözüküyor. Alarm sistemini aktif hale getirdiğinizde yapılan kayıtlar doğrudan Alarm İzleme Merkezi ‘ne ulaştırılıyor. Böylece delillerinizi de kaybetmemiş oluyorsunuz.
Yukarıda belirmiş olduğumuz özelliklerin yanı sıra Avukat Güvenlik Uygulaması ‘nın daha bir çok hizmeti de mevcut. Hareketsiz alarma özelliği, seyahat özelliği gibi bir çok farklı uygulamada avukatların kullanımına açılmış durumda.
Uygulamayı kullanabilmek için gereken üyelik işlemini tamamlamak ve daha fazla bilgi almak için Türkiye Barolar Birliği sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Avukat Güvenlik Uygulamasını 
Not : Avukat Güvenlik Uygulaması ilgili olarak yukarıda yer alan inceleme Türkiye Barolar Birliği tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda hazırlanmıştır. Sitemiz sorumluluğunda değildir

@erolkaranet - 07.12.2020 - Güncelleme : 01.11.2022


#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.