@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Reklam


Banner


erolkaranet

Adliyeler Arası Ring Seferleri Başladı
Ankara’daki adliyelerin 4 farklı semtte yer alması nedeniyle ulaşım sıkıntısı yaşayan Başkentlilerin imdadına Büyükşehir Belediyesi yetişti.
Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, vatandaşlar, avukatlar ve adliye personellerinden gelen yoğun otobüs taleplerinin ardından dört farklı semtte bulunan adliye binalarına ulaşımın kolay sağlanabilmesi için ring seferleri başlattı.
143 hat numaralı ringler; Sıhhiye’deki Adliye binası önünden hareket ederek Söğütözü, Balgat ve Dışkapı Adliyeleri güzergâhında hizmet veriyor. Ring seferleri 08.00-17.00 saatleri arasında düzenleniyor.
Sıhhiye, Söğütözü, Balgat ve Dışkapı Adliyeleri arasında ulaşım hizmeti veren ring otobüslerinin toplam 27 kilometrelik güzergâhı şöyle:
“Sıhhiye Adliye,Ankara Adliyesi Ticaret, Aile, Çocuk ve Tüketici Mahkemeleri Ek Binası,Ankara İcra Mahkemeleri ve İcra Daireleri Söğütözü Ek Hizmet Binası,Ankara Adliyesi Balgat Ek Hizmet Binası,Mevlana Bulvarı,İsmet İnönü Bulvarı,Atatürk Bulvarı,Sıhhiye Adliye,Ankara Adliyesi Dışkapı Ek Hizmet Binası.”
Saat başı gerçekleştirilen seferlerle hem avukatların hem de Adliye’de işi olan vatandaşların ulaşımları kolaylaştırılmış oldu.

Kaynak : EGO Genel Müdürlüğü - 16.11.2022
Hukuk, Yaşam, Din, Sağlık, Magazin, Turizm

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

Reklam

Reklam

İlginç Bilgiler

Reklam