@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner


erolkaranet

Suudi Arabistan Normalleşmeden Anormalleşti..Suudi Arabistan ülkenin her bir yanını dünya turistlerine açtıktan sonra, Mekke ve Medine'ye gayri müslimlere sokmaya başladıktan sonra, sürekli normalleşme diye diye anormal bir devlet, şaşırtan bir millet oldu.
Bir süre önce yazdığımız "Suudi Arabistan'ın Tevhid Bayrağını Kullanması Yasaklanmalıdır" (okumak için tıklayınız) adlı yazımız bugünlerin, bundan sonra Arabistan'da yaşanacak şaşırtan olayların sinyali gibiydi.
Bununla birlikte "Ve Mekke'ye Putperestlerin Haç'çı Yerleştirildi" yazımızda (okumak için tıklayınız) belirttiğimiz görüntü, Kabe örtüsünün rüzgarda parça parça olması (izlemek için tıklayınız ), böceklerin istilası (izlemek için tıklayınız) gayrimüslimlerin Mekke'de serbestçe dolaşması ( okumak için tıklayınız) ve diğerleri...
Üzerinde "La ilahe illallah Muhammeden Resullullah" "Allah'tan başka İlah yoktur. Muhammed O'nun Resuludür" yazan milli bayraklarını iç çamaşırlarına kadar konulmasını umursamayan Suudi Arabistan aslında Allah c.c tarafından geçtiğimiz senelerde de uyarılmıştı. Kabe örtüsünün rüzgarla savrulması bir lanetin habercisi olduğu günlerce yazılsa da Arabistan'ın amerikanlaşmış yönetiminin gözlerinin kör olduğunu gösteriyordu.
İşte dün yaşanılan sözde cadılar bayramı soytarılığı bunun yeni bir örneği
Suudi Arabistan Riyad caddeleri "Cadılar bayramı yürüyüşüne" sahne olarak ilginç bir kimliğe daha büründü. 
Suudi Arabistan sokakları, Başkent Riyad'da, Cadılar Bayramı (Halloween) kutlamaları kapsamında sıra dışı anlar yaşandı.
Krallık, Veliaht Prens Muhammed bin Selman yönetiminde ülkeyi felakete sürüklüyor.
Haremeyn'in daha fazla kirlenmemesi için kutsal toprakların Suudi yönetiminden alınması, tevhid bayrağını kullanmasının yasaklanması gerekir
İşte sözde İslam beldesi, kutsal topraklar diyarı Suudi Arabistan'ın Müslümanları kahreden görüntüleri..


@erolkaranet - 31.10.2022
Hukuk, Yaşam, Din, Sağlık, Magazin, Turizm

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.