@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

BannerReklamCübbeli, Mülteciler İçin Diyaneti Uyardı..
Cübbeli Hoca, sosyal medyadan yaptığı çağrı ile Diyaneti uyardığını, önlem alınması gerektiğini, aksi halde bir iç savaşın kaçınılmaz olacağını dile getirdi.
Youtube üzerinden sesli olarak, twitterdan ise kendi hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Cübbeli Mahmut Hoca şok edici ifadeler kullandı.
Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Sakarya'da bir camide Kuveytli Vehhabi 'şeyh'i Osman El Hamis'in vaaz vermesi üzerine Diyanet'i uyardı. Diyanet'in bu konuda kontrolü kaybettiğini belirten Ünlü, Vehhabi isimlere izin vermeye devam edilmesi halinde 'iç savaş' tehlikesiyle karşı karşıya kalınacağını öne sürdü.
Ünlü, "Diyânet en kısa zamanda kendine gelmeli, bünyesindeki sapık i'tikâdlı vehhâbî zihniyetli adamları da tespit edip ihrâc etmeli ve câmiileri de mutlakâ kontrol altına almalıdır" uyarısı yaptı.
Ünlü, "Ayrıca Akit gazetesinin dağıttığı Vehhâbîlerin en büyük kitabı Kitabu't-Tevhîd'i okumamanız ve evinizde varsa yakmanız husûsunda uyarıyoruz!" dediği açıklamasında Cübbeli Ahmet Hoca: "Suriye, Irak veya başka ülkeden hiçbir yabancı âlim, hatip, hoca asla camilerde konuşturulmasın, sohbet yaptırılmasın."dedi.
Daha fazlasına ulaşmak için tıklayınızEtiket

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

Reklam


Reklam

İlginç Bilgiler

Reklam