@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

BannerReklamPapaz, Dini Alet Ederek Sahte İlaç Sattı
Okuyup üfleyen, bir takım suları ya da farklı metaları şifa diye dağıtan imamlarımız, hocalarımız, dini bütün görünen aslında dini ticarete karıştıran kişiliksizler, her derde deva diye bitkisel ilaç yapıp şifalı diyerek satış yapan sahtekar doktorlarımız olur da Hristiyan aleminin olmaz mı sanıyorsunuz. 
Yahudi topluluğunda yok mu sanıyorsunuz. 
İnsan bu.. 
Yapacağını hangi millette olursa olsun, hangi dine mensup olursa olsun yapar.
Çünkü, ahlaksızlık insanın geninde var. Bir de içinde Allah korkusu yoksa..
Bir dünyalık menfaat için her türlü alavere dalavere insanın içindedir ve herkesi aldatır.
Florida'daki bir kilise aracılığıyla koronavirüs tedavisi için zehirli endüstriyel çamaşır suyu satmakla suçlanan başpiskopos Kolombiya'da tutuklandı
Florida, Bradenton'da bulunan Genesis II Sağlık ve Şifa Kilisesi'nin başpiskoposu olarak görev yapan 64 yaşındaki Mark Grenon adlı başpiskopos ve üç yetişkin oğlu, kendilerini “dünyaya sağlığı geri getirmeye” ve “insanlığa hizmet etmeye” adamış olarak tanıtarak geçen yıl kanserden otizme, sıtmaya ve COVID-19'a kadar çok çeşitli hastalıkları iyileştirebileceğini iddia ettikleri bir sıvıyı "Mucize Mineral Çözümü" diyerek satmaya başladılar. Aslında satılan ilaç değil bildiğimiz çamaşır suyu idi.
Raporlar, baba ve oğulların, “Genesis II Sağlık ve Şifa Kilisesi” olarak adlandırılan, kendilerinin oluşturduklarına inandıkları bir kuruluş altında binlerce şişe çamaşır suyu çözeltisi sattıktan sonra 1 milyon dolardan fazla kazandıklarını iddia etti.
Grenonlar tarafından satılan çözelti, Gıda ve İlaç İdaresi'ne göre tipik olarak tekstil, endüstriyel su, kağıt hamuru ve kağıdın işlenmesi gibi şeyler için kullanılan bir ağartıcı olarak kullanılıyor.  
Yetkililer, bu ürünleri yutmanın çamaşır suyu içmekle aynı olduğunu ve ölümcül olabileceğini söyledi.

Haber @erolkaranet
Etiket

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

Reklam


Reklam

İlginç Bilgiler

Reklam