@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

BannerReklamGençlik Fuarı İlk Gününde Ziyaretçi Akınına Uğradı
Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Kadın, Aile ve Gençlik Merkezinin (KAGEM) düzenlediği, “Denge ve Alem” temalı 8’inci TDV Gençlik Fuarına gençlerden yoğun ilgisiyle karşılaştı

İstanbul Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen fuara Ulusal ve uluslararası çapta olmak üzere toplam 39 sivil toplum kuruluşu katılım gösterdi. 

TDV KAGEM tarafından düzenlenen TDV Gençlik Fuarı bu sene "Denge ve Âlem” temasıyla çevre kirliliği, iklim krizi, savaşlar vb. küresel sorunlara dikkat çekiyor

Düşünce, edebiyat ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinin de yer alacağı ve 3 gün boyunca tema özelinde birbirinden özel etkinliklere sahne olacak olan TDV Gençlik Fuarında ulusal ve yerel çapta gençlere yönelik faaliyet gösteren öğrenci toplulukları, dergiler ve düşünce merkezlerini ortak bir platformda buluşmuş oluyor. 

“Serbest Fuar Etkinlikleri” ile katılımcı kuruluşlar, kendilerine ayrılan alanlarda stant içi etkinlikleri gerçekleştirme imkânı bulacaklar. Bu kapsamda tanıtım, söyleşi ve sergi gibi faaliyetler eşliğinde “ortak fuar etkinlikleri” düzenlenecek. 

Gençlik fuarı, 13-15 Mayıs tarihlerinde 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Fuar etkinlikleri, ‘TDV KAGEM’ ve ‘TDV Gençlik Fuarı’ ve diğer katılımcı firmaların sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek. 

İstanbul Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi Nerede..

Adres:    Selamiali Mah. Gazi Cad. No: 22 Bağlarbaşı – Üsküdar / İstanbul

Ulaşım Bilgileri:    Üsküdar Meydanından Ümraniye istikametine (Bağlarbaşı caddesi üzerinden) giden tüm otobüsler, Kadıköy istikametine giden dolmuş taksiler tercih edilebilir.

Otopark:    Merkezin 100 araç kapasiteli kapalı otoparkı bulunmaktadır.​​

​0 (216) 531 30 00 / 2221

Yol tarifi için tıklayınız


Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

Reklam


Reklam

İlginç Bilgiler

Reklam