@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

BannerReklamKamu Kurumlarında Covid Tedbirleri Devam EdecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan genelgeye göre, Kamu kurumlarında covid 19 kapsamındaki tedbirlerirn aynen devam edeceği bildirildi.

Resmi Gazete’nin 09.04.2022 tarihli sayısıyla yayımlanan genelge ile, Haziran 2021 tarihinde yayımlanan Covid-19 salgınında normalleşme tedbirlerini içeren genelge yürürlükten kaldırıldığı ancak normalleşme sürecinde Sağlık Bakanlığı’nın ve Bilim Kurulu’nun alacağı tedbirlerin uygulanmaya devam edeceği belirtildi.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan ’Covid-19 Kapsamında Kamu Çalışanlarına Yönelik Tedbirler’ konulu genelgeye göre, 

"Haziran 2021 tarihinde yayımlanan ’Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Normalleşme ve Alınacak Tedbirler’ konulu Genelge yürürlükten kaldırıldı. Yayımlanan genelge ile salgınla mücadelede Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen tedbir ve kurallara uyulacağı, kamu kurum ve kuruluşlarında herhangi bir aksaklığa sebebiyet verilmeyeceği" aktarıldı.

İşte Resmi Gazete'deki genelgeEtiket

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

Reklam


Reklam

İlginç Bilgiler

Reklam