@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

BannerReklamHac Görevlisi Olacak Sağlıkçıların Mülakatı BaşlıyorDiyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri genel Müdürlüğünden Duyurulmuştur

"2022 yılı Hac organizasyonunda görevlendirilecek sağlık personeli mülakatlarına 09 Mayıs 2022 Pazartesi gününden itibaren başlanılması planlanmaktadır.

2020 yılı Hac organizasyonu için müracaat ederek mülakata çağrılan fakat COVİD-19 salgını nedeniyle mülakat süreci tamamlanamayan personelin mülakatları tamamlanacak olup, 2022 yılı Hac organizasyonu için yeni bir müracaat alınmayacaktır.

Bu bağlamda;

a) 14-15 Mart 2020  tarih aralığında İstanbul Fatih İlçe Müftülüğü'nde İSTANBUL-1 Komisyonunda mülakata katılan uzman doktorlar  ile 13-15 Mart 2020 tarihleri arasında İSTANBUL-2 komisyonunda mülakata katılan aile hekimi, pratisyen doktor, diş hekimi, eczacı ve diyetisyenlerin mülakatları yapıldığından tekrar mülakata çağrılmayacaktır.

b) Tayin ve il içinde görev yeri değişen veya iletişim bilgilerinde değişiklik olanların güncel bilgilerini 0312 286 57 82 nolu faksa dilekçe ile bildirmeleri gerekmektedir.

Mülakata katılmaya hak kazanıp, COVİD-19 salgın sürecinde mülakatları yapılamayan sağlık personelinin mülakat yer ve tarihleri kesinleştiğinde https://hacumre.diyanet.gov.tr'de ilan edilecektir."

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

Reklam


Reklam

İlginç Bilgiler

Reklam