@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner

Reklam


Fotoğrafseverlere, Kadrajımda Ayet Var YarışmasıDİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI EĞİTİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 
KADRAJIMDA AYET VAR FOTOĞRAF YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

 A. YARIŞMANIN AMACI VE KONUSU 

1. Yarışmanın amacı: Gençlerin çevrelerinde yaşananlara, tabiatta meydana gelen olaylara ve canlı/cansız her şeye Kur’an’ın nazarıyla bakabilmelerini, dünyayı ayetlerin ışığında görebilmelerini ve anlamlandırabilmelerini sağlamaya dair farkındalıklarının artmasına katkı sağlamaktır. 

2. Yarışmanın konusu: Başkanlığımızca evrende meydana gelen her şeyin Kur’an-ı Kerim’den bir mesaj taşıdığı konusunda gençler arasında farkındalığın artırılmasına yönelik “Kadrajımda Ayet Var” konusuyla ulusal düzeyde Kur’an kursu öğrencilerine yönelik fotoğraf yarışması düzenlenecektir. 

B. GENEL KATILIM ŞARTLARI 

1. Yarışmaya 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren herhangi bir Kur’an kursu öğretim programında eğitim almış veya almakta olan kişiler müracaat edebileceklerdir. 

2. Yarışmaya katılım ücretsizdir. 

3. Yarışma, jürinin ve Düzenleme Kurulunun 1. derece yakınları dışında Nisan 2022 tarihi itibariyle 15 yaşını doldurmuş olan ve aynı tarih itibariyle 25 yaşını doldurmamış haklarında kısıtlılık kararı bulunmayan gerçek kişilerin katılımına açıktır. Haklarında çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından verilmiş kısıtlılık kararı devam eden katılımcılar bu yarışmaya katılamazlar. 

4. Fotoğraf ve telif formunun wetransfer ile kurankurslari@diyanet.gov.tr adresine 29 Mayıs 2022 pazar günü saat 23:59’a kadar ulaştırılması gerekmektedir. Telif formunun doldurulmadığı ve son teslim tarihinden sonra gelen eserler dikkate alınmayacaktır. 

5. Fotoğraf sahipleri en fazla 3 (üç) fotoğraf ile yarışmaya katılabilirler. Birden fazla fotoğraf ile yarışmaya katıldığı takdirde her bir fotoğraf için ayrı bir telif formu doldurmalıdır. 

6. Katılımcı, yarışmaya gönderdiği fotoğrafların kendisine ait olduğunu taahhüt eder.  

7. Yarışmaya gönderdiği fotoğraf üzerinde, fotoğraf kendisine ait olmadığı halde kendisine aitmiş gibi göstermeye ve değerlendirme kurulunu yanıltmaya yönelik her türlü müdahale ve değişikliği yapan kişi hakkında kural ihlali işlemi uygulanır.

Daha Fazla detay için tıklayınız

Etiket

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

Reklam


Reklam

İlginç Bilgiler

Reklam