@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner

Sivas Hamidiye Kültür Bahçesini Gezdiniz mi ?Sivas'ta aralarında tescilli yapıların da bulunduğu Haralar bölgesinde yaklaşık 100 milyon lira maliyetle hayata geçirilen Hamidiye Kültür Parkı ziyaretçi akınına uğruyor.

250 bin metrekare alana kurulan Hamidiye Kültür Parkı içerisinde dünyada bir benzeri bulunmayan 'Savaş Atları Müzesi' de yer alıyor.

Sivas Hamidiye Kültür Bahçesi nerede?

Sivas-Ankara karayolu Nuri Demirağ Havaalanı Kavşağı yakınlarında bulunan tarihi Haralar bölgesindeki 250 bin metrekarelik alana kuruldu

Sivas Hamidiye Kültür Parkında neler var?

Sivas Hamidiye Kültür Bahçesi ile ilgili görsel sonucu

Sultan Abdulhamid Han'a at yetiştiren tarihi "aygır depoları"nın da restore edildiği proje kapsamında, müze, restoran, organik ürün satış yerleri, egzotik park, bilim evi, Sivas konağı, butik otel, macera park ve ata sporları merkezi gibi çok sayıda donatı bulunuyor.

Sivas Hamidiye Kültür Bahçesi 

Abdülhamı̂d Han Anı Evi

Bölgede; Savaş Atları Müzesi, Tarım Müzesi, Hediyelik Eşya Satış Birimi, Hara Kafe, Hara Restaurant, Abdülhamit Han Anı Evi, Hamidiye Kültür Parkı, Kitap Kafe, Organik Pazar Alanı, Nuri Demirağ Havacılık ve Gök Bilim Merkezi, Minia Sivas, Çadır Restaurant, Muzaffer Sarısözen Sanat Konağı, Kır Kahvesi, Ferhan Butik Otel, Kapalı ve Açık Manej, Engelli Aktif Yaşam Merkezi, Egzotik Park, At Ahırları, Müsabaka Alanı ve Macera Parkı yer alıyor
#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.