@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Reklam

Diyanet, Kudüs Turlarına Başlıyor.. Dileklerimiz Umreye... 

Korona salgını yüzünden uzun süre yapılamayan Kudüs Turlarının yeniden başlayacağı öğrenildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Remzi Bircan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımında müjdeyi verdi. 

Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürülüğü yaptığı paylaşımda "Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü Umre ve Kudüs Ziyaretleri Daire Başkanlığımız öncülüğünde 2021-2022 yılları içerisinde Kudüs turlarına yeniden başlıyoruz inşallah." belirtirken Remzi Bircan da paylaşımında, " Resulullah (s.a.s.) : “Mescidi Aksa’ya gidin ve orada  namaz  kılın” buyurmuşlardır. Rabbim çevresi mübarek kılınan  #MescidiAksa’da (İsra Suresi-1) namaz kılmayı nasip eylesin" dedi.

Bircan, yaptığı açıklamada ayrıca "Kudüs turlarımızla alakalı bütün detayları 15.11.2021 (Pazartesi) tarihinden itibaren http://hac.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz." bilgisini verdi.

İşte o paylaşımlar

Daha önceki Kudüs turlarında tur süresi 3 gece 4 gün sürerken  3 ya da 4 yıldızlı otellerde sabah kahvaltısı, akşam yemeği şeklinde hizmet veriliyordu. Fiyatların ortalama 500 - 600 Avro arasında bir rakam olacağı öngörülüyor.

Haber @erolkaranet
Etiket

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

ReklamReklam

İlginizi Çekebilir

Reklam