@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Reklam

Microsoft'un kurucusu Gates'in Kızına İmam Nikahı ŞartıMicrosoft'un kurucusu ABD'li milyarder Bill Gates'in kızına imam nikahı!

Mayıs ayında boşanan milyarder çift Bill ve Melinda Gates'in kızları Jennifer Katharine Gates, Mısırlı Müslüman bir jokey olan Nayel Nassar'la dini nikah töreniyle evlendi

Microsoft'un kurucusu, ABD'li milyarder Bill Gates ile Melinda Gates'in 25 yaşındaki kızı Jennifer, Mısırlı 30 yaşındaki Müslüman jokey Nayel Nassar'la önce imam nikahı kıydı, ertesi gün ise resmi nikahla evlendi. 

Halka açık olmayan İslami tören Cuma gecesi, hanenin New York, Kuzey Salem'deki  16 milyon dolarlık ve 142 dönümlük mülkünün arka bahçesinde yapıldı.

Dini nikahın ardından Cumartesi öğleden sonra da, 300 kişilik bir törenle bu kez New York'un Westchester bölgesindeki evlerinde resmi nikah töreni yapıldı.

25 yaşındaki Jennifer'ın ebeveynleri Bill ve Melinda Gates'e ek olarak, katılımcılar arasında erkek kardeş Rory ve kız kardeşi Phoebe de vardı.

Davete ayrıca Bill Gates'in üvey annesi, 79 yaşındaki saygın sanat tarihçisi Mimi Gardner Gates de katıldı.

Nikah, Bill ve Melinda'nın 27 yıllık evliliğin ardından ayrılacaklarını açıklamasından sadece aylar sonra gerçekleşti. Boşanmaları Ağustos ayı başlarında sonuçlandı.

Basında çıkan haberlere göre, düğünün Gates ailesine "en az" 2 milyon dolara mal olması bekleniyor.

Kaynak Dünya Basını @erolkaranet

Etiket

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

ReklamReklam

İlginizi Çekebilir

Reklam