@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Reklam

Diyanet'ten Teknolojik Hac ve Umre RehberiSuudi Arabistan'ın koronavirüs'ü bahane ederek Türkiye dahil 10 ülkeye Arabistan'a direk uçuş imkanı vermemesi yüzünden, hac ve umreye gidemeyen Türk vatandaşları beklentilerini sürdürürken, Diyanet İşleri Başkanlığı hac ve umre bilgileriyle donatılmış teknolojik gelişmeyi duyurdu.

Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından vatandaşları hac ve umre ibadeti hakkında bilgilendirmek ve ibadetlere yönelik farkındalık oluşturmak amacıyla Eğitim ve Ziyaret Rehberi adı altında web sitesini erişime açtı.

Mobil Uygulamalar da Yayında

Yapılan açıklamada, "Hac ve Umre heyecanını her daim canlı tutmak için her yaş ve bilgi seviyesine hitap eden zengin görsel ve yazılı kaynaklar ile sahih bilgiler eşliğinde Hac, Umre ve Kudüs'e dair her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz, mobil uyumlu kullanıcı arayüzüne sahip Eğitim ve Ziyaret Rehberi de erişime açıldı. Hac ve Umre ibadetlerinin yapılışı, okunacak dualar, ziyaret edilecek mekanlarla ilgili zengin içerik ve pratik bilgilere telefonunuzdan kolay ve hızlıca ulaşabileceğiniz “Diyanet Hac ve Umre Rehberi” mobil uygulamasını İOS & Android uygulama sayfalarından indirebilirsiniz. ​Diyanet Hac ve Umre Rehberi Mobil Uygulaması App Store ve Google Play Store uygulama mağazalarında istifadenize sunulmuştur. Bu uygulama hayatınızın müstesna zaman dilimi olan Hac ve Umre ibadetlerinizde size rehberlik edecek. Zengin içerik ve bilgiler ile Hac ibadetinin yapılışı,fazileti ve çeşitlerini, umre ibadetinin yapılışını, maddi ve manevi hazırlıkları öğrenebileceksiniz. Dualarla, telbiyelerle ibadetlerinizin bilincinde Kabe ve Ravza'yı kalbinizde hissedeceksiniz. Zengin görsel ve bilgiler ile ziyaret yerlerini yakından tanıyacaksınız. İbadetleriniz boyunca her türlü bilgiye hızlı ve kolayca telefonunuzdan ulaşabileceğiniz Hac ve Umre Rehberi Mobil Uygulamasını App Store ve Google Play Store'dan indirebilirsiniz." " denildi

Web Sitesi İçin Tıklayınız

App Store İçin Tıklayınız

Google Play Store İçin Tıklayınız

Haber @erolkaranet

Etiket

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

ReklamReklam

İlginizi Çekebilir

Reklam