@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

İSKİ Adıyla DolandırıcılıkSu arıtma cihazı satan bir firmanın İSKİ adını kullanması üzerine kurumdan resmi açıklama yapıldı.

 İSKİ'den yapılan yazılı açıklamada, "Siz değerli İSKİ abonelerine özel su arıtma cihazı" ifadesi ile pazarlanan su arıtma cihazı satma çalışması ile ilgilerinin bulunmadığı belirtildi.

İşte o açıklama
"Duyuru
Son günlerde, bazı kişilerin sabit telefon numaraları üzerinden İstanbulluları aradığı, “Siz değerli İSKİ abonelerine özel su arıtma cihazı” ifadesi ile İdaremizin adını kullanarak arıtma cihazı satmaya çalıştığı yönünde ihbarlar alınmaktadır.
İSKİ’nin kesinlikle su arıtma cihazı satma şeklinde bir uygulaması bulunmamaktadır.
Bu durumun yönlendirme ve yanıltma amaçlı olduğu açıktır. Telefon ya da herhangi bir iletişim yoluyla İdaremizin adını kullanarak su arıtma cihazı satan kişilere itibar edilmemelidir.
Öte yandan, İstanbul’da suyun kalitesi, online izleme uygulamalarıyla takip edilmekte, kaynağından musluklara kadar farklı noktalardan periyodik olarak alınan numuneler akredite olan laboratuvarlarımızda sürekli test edilmektedir.
Analiz neticeleri, İstanbul’un şehir şebeke suyunun tüm parametrelerde dünya standartlarında ve içilebilir olduğunu göstermektedir.
Şehir şebeke suyuna ait analiz sonuçları, her ay İSKİ internet sitesinden, (www.iski.istanbul/web/tr-TR/su-kalite-raporlari) düzenli olarak yayınlanmaktadır.
Saygıdeğer İstanbullulara önemle duyurulur."#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.