@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!


Banner

İmamoğlu, İstanbulKartı Olan Gençlere Konserler Bedavaİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu, İBB'nin düzenlediği konserlerde boş kalan koltuklardan gençlerin ücretsiz yararlanabileceğini duyurdu. 

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda konserlerde boş kalan koltuklara “İstanbulKart” ile giriş yapılabileceğini duyurdu. İmamoğlu, “Konserlerde boş kalan koltuklar artık gençlerin” dedi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, gençleri sevindirecek bir projeye imza attı. Konserlerde boş koltuk kalması halinde gençlerin “İstanbulKart” ile konsere katılabileceğini duyuran İmamoğlu, “Konserlerde boş kalan koltuklar artık gençlerin. İstanbulKart ile bu olanaktan ücretsiz faydalanabilirsiniz” ifadelerini kullandı.
İBB TV tarafından hazırlanan bir videoda ise, haberi alan gençlerin görüşlerine yer verildi. Kültür ve sanat alanındaki bu yeni uygulamanın adı ise “Koltuk Senin” olarak açıklandı.

İmamoğlu'nun bu sözlerini duyan vatandaşlar, "bizde o konserlere bilet almayız, İstanbıulkartla bedava izleriz. Böyle saçma şey olur mu? Ücret vererek gireceğimiz konserlere başkaları bedava girecek. Böyle bir girişim akıl tutulmasıdır. Hiç kimse o konserlere para vermez artık" diyerek yapılan açıklamanın fayda değil zarar getireceğini savundular.

Etiket

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

ReklamReklam

Bilmeniz Gerekebilir