@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner


erolkaranet

Müftülük Toplantısına Vali Vekili Damgası
Sinop İl Müftülüğü tarafından her ay düzenlenen personel aylık mutad toplantısına bu kez Sinop Vali Vekili Abdullah Şahin 'de katıldı. Şahin, toplantıda din görevlilerine hitaben, "Çalışmalarınız güzel hikayelere dönüşsün" tavsiyesinde bulundu.

Sinop Kültür Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda Din Görevlileri ile bir araya gelen Vali Vekili Abdullah Şahin çalıştığı yerlerdeki tecrübelerini paylaştıktan sonra sözlerine şöyle devam etti. “Herkesin bir hikayesi olmalı. Anlatacağı ve anlattığı zaman da insanların etkileneceği ve bu başarılı, faydalı olan güzel çalışmalardan kendilerine düşen hisseleri alıp, kendi hayatlarında tatbik etmek suretiyle farkındalık meydana getirmektir. Sizler çok önemli bir görevler  icra etmektesiniz. Toplumun her kesmine ulaşarak hayırlı ve güzel çalışmalar yaptığınızı müşahede ediyoruz. Çalışmalarınızdan dolayı başta İl Müftümüze ve çalışma arkadaşları olan sizlere çok teşekkür ediyorum.”dedi.

İl Müftüsü Mustafa Düzgüney toplantılarına iştirak eden vali yardımcısına teşekkür ettikten sonra gündeme dair konular hakkında personelin istek ve dileklerini dinledi.Etiket

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

ReklamReklam

Bilmeniz Gerekebilir