@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Bannerİşgalci İsrail, Filistin Halkının Sigortalarını İptal Etmeye BaşladıVergilerini ödeyen Kudüslülerin sağlık sigortalarını keyfi uygulamalarla kesen İşgalci Yahudi Kudüslülerin hayatlarını zorlaştırmaya devam ediyor. 

Müslüman Filistin topraklarında zulmün adı olan siyonistlerin yaptıkları insanlığın adeta yüz karası olarak insanlık tarihi boyunca dile getirilecek. İşgalci Yahudi yönetimi Filistin halkının sağlık sigortalarının primlerini ödenmemiş kabul ederek, sağlık tesislerinden faydalanmasının yolunu kapatmaya çalışıyor.

Ajans Filistin'e durumu anlatan bir Filistin vatandaşı düşüncelerini şöyle açıkladı.
"Yaklaşık bir hafta önce tedavi için doktora gittiğimde karşılaştığım duruma şaşırdım.Görevliler sağlık sigortası kartımı alıp kontrol etmek için cihaza koydular ve sağlık sigortamın kesilmiş olduğunu söylediler. Soruşturmanın ardından sağlık sigortasının kesilmesi kararı çıkması bizi çok şaşırttı. Benim ve eşimin sigortasını kesmişler. Bu karar Mayıs ayının başından beri geçerli olmuş. Bu kararın alınma medeni Batı Şeria'da oturuyor olmamdır. Aslında yapacak başka seçeneğimiz yok. Tüm bunlar karşısında asla teslim olmayacağız. Kudüsteki varlığımız hayatımızın ta kendisidir. Bu barbarca politikalar karşısında asla pes etmeyeceğiz. "

Etiket

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

Reklam

Reklam

Bilmeniz Gerekebilir