@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Reklam


erolkaranet'e Hoş Geldiniz.

Reklam

Taahhütlü Abonelik İptal Dilekçesi
Taahhütlü Abonelik İptal Dilekçesi

Hizmet alınamaması, yeni adreste alt yapı olmaması ve bu durumların süreklilik arz etmesi halinde; abonelik iptal talebinin gerekçesi ile birlikte yazılarak hizmet sağlayıcı (şikayet edilen) firmaya, yazılı veya kalıcı veri saklayıcı ile yöneltilmesi gerekmektedir. 

İşte Taahhütlü Abonelik İptal Dilekçe Örneği


..............................Firma adı – adresi................................


................................. Abone numarası ile firmanızda hizmet almakta iken .................. tarihinden bu güne kadar hizmet alamadım.

“6502 Sayılı Kanun, ABONELİK SÖZLEŞMELERİ YÖNETMELİĞİ, Teslim veya ifa yükümlülüğü

MADDE 8 – (1) Satıcı veya sağlayıcı, abonelik sözleşmesine konu mal veya hizmeti sözleşmeye uygun olarak teslim veya ifa etmekle yükümlüdür.” Hükmüne göre, firmanız yükümlülüğünü yerine getirememektedir.

“6502 Sayılı Kanun, Ayıplı hizmet, MADDE 13 – (1) Ayıplı hizmet, sözleşmede belirlenen süre içinde başlamaması veya taraflarca kararlaştırılmış olan ve objektif olarak sahip olması gereken özellikleri taşımaması nedeniyle sözleşmeye aykırı olan hizmettir.”
Kanun Hükmüne göre; Ayıplı Hizmet niteliğindeki sözleşmenin tek taraflı fesih edilerek, ayıplı hizmet niteliğindeki abonelik için tarafıma herhangi bir borç tahakkuk ettirilmemesi talebimdir.

Aksi halde; Mahkeme masrafları ve avukat ücretleri firmanızca karşılanmak üzere yasal yollardan hakkımı arayacağımı bildiririm.

Ad-soyad
Tarih -İmza
İletişim:

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

Reklam


Reklam

İlginizi Çekebilir

Reklam