@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner

erolkara.net

Çok Etkili Sınav Duası


Milyonlarca öğrenci büyük bir sınava aylardır hazırlanmaktaydı. Ve gün geldi. Sınava girmek için artık zaman kalmadı.
Bu hafta sonu öğrenciler hayatlarında büyük bir öneme sahip olan sınava girecekler. Şimdiye kadar emek verip çalıştılar. Öğrenciler derslerine çalışarak gereken görevlerini canla başla yaptılar.
Bununla birlikte öğrencilerin telaşa düşüren, stresslerini artıran gizli korkuları da yok değil. "Sınav günü ne yapacağım?", "ya unutursam?", "ya başaramazsam" gibi doğal korkuların önündeki en büyük engeli kaldırmak için ne yapmalıyız.
Tedbirlerini ders çalışarak alan öğrenciler bu seferde tevekkül ederek Allah'a, Allah'ın ilmine, Allah'ın yardımına sığınmak zorundalar.
Şüphesiz başarı çalışmakla olur, Olur ama buna bir de manevi destek gerekir. Bu desteği de her Müslüman bilir ki Allah'ın yardımından bekler.. Müslümana yakışanda budur.Manevi huzur denen moralin yükseliği başarının artısıdır.
Sınavda inşallah daha çok başarı kazanmanız için sizlere çok etkili bir dua öneriyoruz.
Sekine duası.
Sınava girmeden önce, hele ki sabah namazı vaktinde abdest alarak vakit namazını eda ettikten sonra Allah'a yönelerek Rabbimize el açıp SAMİMİYETLE ve İÇTENLİKLE yalvarırsak, Allah'ın geniş yardımı ve rahmeti yetişecektir.
Bir çok kaynakta çok etkili olan Sekine duasını buraya tıklayarak okuyabileceğiniz gibi aşağıdaki videodan da dinleyebilir, iştirak edebilir ve hatta yolda bile dinleyerek gidebilirsiniz.
Çalışanı seven Allah kendisinden tüm samimiyetiye yardınm isteyen kulunu da yalnız bırakmayacağı ümidi içindeyiz.
Şimdiden sınavlarınızda başarılar dileriz
İşte Sekine duası hakkında detaylı bilgi ve nasıl yapılacağına dair bilgileri öğrenmek ve  yazılı halde okumak isterseniz buraya tıklayınız
Sesli olarak dinlemek, eşlik etmek ve yolda dinlemek isterseniz işte videomuz.


Tags

Yorum Gönderme

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

ReklamReklamBilmeniz Gerekebilir