@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Reklam


Netflix'i nasıl iptal edebilirim?
Netflix üyeliği nasıl iptal edilir? Netflix'i nasıl iptal edebilirim? soruların cevabı burada..

Netflix hesabınızı iptal etmek ve üyeliğinizi sonlandırmanız gerekiyorsa, yapmanız gerekenleri  netfllix üyelik sayfanız giriş yapmanız gerekmektedir Bunun için buraya tıklayınız 

Yayın planları: Hesap sayfanızdaki Üyeliği İptal Et düğmesini seçin. buraya tıklayınız 

DVD planları (sadece ABD): Hesap sayfanızdaki DVD planınızı iptal edin öğesini seçin. buraya tıklayınız 

Sağ üst köşede yer alan 'Hesap' ayarlarına girin.
Sol üst köşede yer alan 'Üyeliğimi İptal Et' butonuna basın.
Son aşamada Netflix bir kez daha “üyelik iptali istiyor musunuz?” diye kontrol amacıyla sorar. Hesabınızı gerçekten kapatmak istiyorsanız mavi renkli “İptal İşlemini Tamamla” butonuna basın."

Bunlar hesabınızı iptal etmek ve üyeliğinizi sonlandırmak için tek yöntemdir. 

Hesabınızdan çıkış yapmak veya Netflix uygulamasını silmek hesabınızı iptal etmez.

Hesap sayfamda iptal etmenin bir yolunu görmezsem ne olur?
Hesabınızda iptal seçeneği görmüyorsanız, hesabı faturalama şirketinizden iptal etmeniz gerekir. Hesap sayfanızda, ya faturalama şirketinizle iptal işleminde yol gösterecek bir bağlantı ya da iptal etmek için faturalama şirketinizle iletişim kurma talimatlarını göreceksiniz.

Netflix'i erken iptal edersem ne olur?
Erkenden iptal ederseniz, ücretsiz deneme sürecinde olsanız bile, hesabınız mevcut faturalama döneminin sonunda otomatik olarak kapanana kadar Netflix izlemeye devam edebilirsiniz. Hesabınızı yeniden başlatmadığınız sürece ücret tahsil edilmeyecektir.
Hesabınızın ne zaman kapanacağını görmek için Hesap sayfanızdaki Faturalama ayrıntıları bağlantısına tıklayın. buraya tıklayınız 

Netflix hesabımı yeniden başlatırsam her şeye en baştan mı başlamam gerekecek?
İzleme Etkinliğinizi hesabınız kapandıktan sonra 10 ay süreyle saklıyoruz, yani bu süre içinde geri dönmeye karar verirseniz kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. buraya tıklayınız 

Önerileriniz, puanlamalarınız ve hesap ayrıntılarınız da 10 ay boyunca saklanır. Ayrıca eğer bizden DVD alıyorsanız hesabınızı kapatsanız dahi Liste içeriğiniz 10 ay boyunca saklanır. buraya tıklayınız 

Netflix'i iptal edersem ödeme yapmam gerekecek mi?
Hesabınızı yeniden başlatmadığınız sürece üyelik ücreti tahsil edilmeyecektir. İptal ettiğiniz tarihte faturalama döneminiz henüz bitmemişse, hesap otomatik olarak kapanana kadar izleme yapmaya devam edebilirsiniz.Postayla DVD veya Blu-ray disk aldıysanız, diskler için ilave ücret ödememek için bunların hesabınızın kapanmasından itibaren 7 gün içinde Netflix'e iade edilmesi gerekir.

Netflix'i hesabım askıdayken iptal edersem ne olur?
Hesabınız derhal kapatılır ve artık Netflix izleyemezsiniz. Hesabınızı yeniden başlatmadığınız sürece ücret tahsil edilmeyecektir.

Netflix'i iptal edersem ve hesabımda bir Hediye Kartı veya promosyon bakiyesi varsa ne olur?
Hesabınız, Netflix Hediye Kartı veya promosyon bakiyeniz tamamen kullanıldıktan sonra iptal edilecektir. İptal isteğinizden sonra, Netflix Hediye Kartınızda veya promosyon bakiyenizde kalan hizmet süreniz kadar izlemeye devam edebilirsiniz. Bakiyeniz bittikten sonra iptaliniz geçerli hâle gelir ve içerikleri artık izleyemezsiniz.

İptal ettikten sonra Netflix'e tekrar katılabilir miyim?
Kesinlikle! Geri dönmeniz bizi çok sevindirir. İstediğiniz zaman Hesap sayfanızdan Netflix hesabınızı yeniden başlatın bağlantısına tıklamanız yeterli.

Telefondan Netflix Hesap Kapatma İşlemi
Akıllı telefonunuzda Netflix uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
Sağ üst köşede, hesabınızı simgeleye basarak 'Hesap' sayfasına gidin.
Web tarayıcın açılacak ve açılan hesap ayarları penceresinde "Üyelik ve Ödemeler' başlığı altında bulunan 'Üyeliği İptal Et' düğmesine basın.
Karşınıza gelen ekranda 'İptal İşlemini Tamamla' düğmesi ile, üyelik iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

13.04.2020 @erolkaranet son güncelleme 13.09.2022
Hukuk, Yaşam, Din, Sağlık, Magazin, Turizm

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.