@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

Kısa Cümlelerle En Güzel Cuma Mesajları
Cuma günü Müslümanlar için en mübarek günlerden birisi.

Bu mübarek günün sevincini Sevdiklerimizle, dostlarımızla, arkadaşlarımızla, ailemizle paylaşabileceğimiz en güzel kısa ve anlamlı ve de en farklı Cuma mesajları

Bir duânın sessizliği düşerken ruhuma, Anlarım ki vakit, aşk vakti; günlerden Cuma…

Yine buruk geceler; yine düştü yangın ruhuma… Sevin sen de yüreğim; bugün arefe, yarın cuma…

Ve bir Cuma vakti yine avuçlarıma üflüyorum kelimeleri… Hıçkırıklı 'Amin'ler dökülüyor kirpiklerimden…

Dua dua saçılıyor sözlerimiz… Kâinatı okuyoruz… Ve Cuma'ya açılıyor gözlerimiz… Beş vakit aşk dokuyoruz…Vakit Cuma… Bir dem düşer ruhuma…

Ey gece! Bu karanlığın ardı Cuma aydınlığı…O vakit, ayetlerden oku aşkı… İhrama girmiş siyahın.. Melekler tavâf ediyor arşı…

Allahım! Sen'den dünya ve ahirette af ve afiyet diliyoruz. Her türlü semavi ve arzi afet ve belaları üzerimizden uzaklaştırmanı istiyoruz.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu Mübarek günde dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Cumanız mübarek olsun.

Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennet te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

Cuma günü,günlerin en kıymetlisi,Müslümanların bayramıdır Diğer bayram günlerinden daha kıymetlidir Cumamız Mubarek olsun inşallah

Cumayı Cuma yapın, Yalnız Allaha inanın, Cumayı idrak edip, Ondan fazilet kapın Cumanız kutlu olsun,

Ezan sela duyulsun, Cumaya müdrik olan, Kullar mağfiret bulsun Allah Cumanızı kabul ve mübarek eylesin

Ebedi ömrün önündedir. O ömrü bakide göreceğin rahat ve lezzet, ancak bu fani ömürde sa'y ve çalışmalarına bağlıdır.Hayırlı Cumalar

Allah seni özgür yaratmışken başkasına kul olma.Hayırlı Cumalar

Allah için işleyiniz, Allah için görüşünüz, Allah için çalışınız. O vakit sizin ömrünüzün dakikaları, seneler hükmüne geçer.Hayırlı cumalar

Ey alemi İslam! Uyan, Kur'an'a sarıl, İslamiyete maddi ve manevi bütün varlığınla müteveccih ol.Cumanız Mübarek Olsun

 Allah'ım, habibin Muhammed Mustafa'ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mübarek olsun.

Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, her gün Resülullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.

 Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

 Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

 Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.' Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et Allah için. Cumanız mübarek olsun.

Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennet te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan Cumanızı kutlarım.

Yakınlık ne zamanla ne mekenla sınırlıdır.Eller Allah"a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir.Aklımda yürüğimde ve duamdasınız. Cumanız mübarek olsun..

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun…

İmkanların bittiği yerde iman vardır, derdin ne kadar büyük olursa olsun" derdinden büyük Allah vardır. Hayırlı Cumalar.

Yüce Allah mübarek Cumaı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip et.

Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.

Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın cumamız mübarek olsun! Hayırlı Cumalar…

Rabb’im seni bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden ve sevmeyi bilenlerden eylesin. Ya Rabbi, cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar…

Günlerin en değerlisi Cumadır. Cuma günü bayramlardan ve aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve ahirette müminlerin bayramıdır. Cumanız mübarek olsun.

Ey iman Edenler! Dua ile Allah’tan dua isteyin. Şüphesiz Allah sabredenler ile beraberdir. (Bakara – 153) Cumanız Mübarek Olsun…Selam ve Dua ile..!

ALLAH'IM Kaldırmakta zorluk çektiğim İmtahanlardan sana sığınırım... Beni ve sevdiklerimi Dertlerin en zoruyla imtahan etme. HAYIRLI CUMALAR...

Güzel insan, dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar Dilerim.

Ya Rab! Rahmetini üzerimizden esirgeme, ömrümüzü bereketli, dualarımızı kabul eyle Amin. Gününüz Mübarek Olsun.

Mübarek cuma gününüzü kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi,  güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim. Gününüz Mübarek Olsun.

Yüce yaratan, hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa, rahmetiyle diğerini açar. Ya Rabbi bu mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Güzel Mevlam, duaların geri çevrilmeyeceği bugünde dualarımızı kabul etsin.  Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın . Hayırlı Cuma'lar Huzur dolu nice yarınlar dilerim.

ALLAH'ım bizleri yoklukla, Sıkıntıyla, hastalıklarla Ve sevdiklerimizle İmtahan etme. Amin

Allah'ım ölümden korkum yok. Lakin huzuruna gelmeye yüzün  de yok... Boynum bükük günahım çok, Beni, benden razı oluncaya kadar Senin Aşkınla yaşat Allah'ım...

Üzerine güneşin doğduğu en hayırlı gün olan bu Cuma gününde Rabbim dertlilere deva, hastalara şifa, borçlulara eda nasip eylesin İNŞALLAH!... Hayırlı Cumalar...

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ancak gerçeğiniz katiyen düş olmasın. Hayırlı cumalar...

Yakınlık ne zamanla ne mekânla sınırlıdır. Eller Allah'a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir. Aklımda yüreğimde ve duamdasınız.

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem. ” Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile Hayırlı Cumalar.

Allah’tan bir dua gibiPeygamber’den bir amağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar…

Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar!

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (s.a.v) şefaati üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar.

Dua çiceğini duydun mu hiç ? Mevla sevilenleri sevenlerin duasıyla korurmuş. Mevlam seni de, seni sevenlerin duasıyla korusun. Cumamız mübarek olsun..

Allah’ım, ‘kin, kibir ve kim ne der’ hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Allah'ım, habibin Muhammed Mustafa'ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Âmin, cumamız mübarek olsun.

Allah'ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun yalnız gerçeğiniz asla düş olmasın.

Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, her gün Resulullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.

Allah’tan bir dua gibi Peygamber’den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar.

Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

Eğer Din, Ölümden önce bir işe yaramazsa, Ölümden sonra hiçbir işe yaramayacaktır ”

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın. Şeytandan yaradan sığınki sefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Cumanız mübarek olsun.

Allahım! Bilerek veya bilmeyerek isledigimiz hatalarimizi, günahlarimizi bagsla. Bizlere Merhamet buyur. şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.

İnsan; Geçmişin Hasretçisi, Geleceğin Özlemcisi, YaşadığıAnın Şikayetçisidir! ALLAH bizi şikayet değil Şükredenlerden eylesin.

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99ismine mühür vurdum, üstüne.

Hiç bir hayrı küçümsemeyin, hangisinin sizi cennete götüreceğini bilemezsiniz....-Hz Muhammed (s.a.v) Hayırlı Cumalar

Anladım Yâ rab Ben bu başı sana eğdikçe sen bu başı  kimselere eğdirmiyorsun....Hayırlı Cumalar

Cuma'mız affa,affimız Cennet'e vesile olsun. Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar Rabbim Rahmetiyle dualarımızı kabul etsin. Amin.

Cumayı Verene Cumayı Sevdirene Şükürler Olsun Hayırlı Cumalar

Allahım, Şu mübarek Cuma hürmetine; Hastalara şifa, Dertlilere deva, Borçlulara eda nasip eyle..Amin

"Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem." diyen Hz.Muhammed (S.A.V)'in ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile... Hayırlı Cumalar

Allah'ın rahmeti ve şefaati üzerinizden eksik olmasın. Dualarımız kabul, Cumamız Mübarek Olsun...

Farz olan Cuma mesajı değil Cuma Namazı..Dileklerinizin kabul olması duamla..Hayırlı Cumalar

Cuma müminin bayramıdır. Gönlünüzden geçen tüm doğruların kabul olması dileğiyle hayırlı bereketli cumalar

Cumaya giden gitmeyen herkese  Hayırlı Cumalar

Cuma bayramınız mübarek olsun rabbim iki cihan saadeti versin Hayırlı Cumalar

Gönüller duada birleşince cumalar güzelleşir Hayırlı Cumalar

En güzel dua kalpte saklıdır. Kalbinizde olanı yaşamanız duasıyla.. Hayırlı Cumalar

'İnşallah' derse YAKARAN İnşa eder YARADAN..Hayırlı Cumalar

Rabbim, bizi salih amel işleyen kullarından eylesin. Amin. Hayırlı Cumalar

Dünyanın en güzel ritmi bir insanın Rabbi için atan kalbidir. Cümleten Hayırlı Cumalar

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar…

Güzel bir gün olması ve dualarınızın kabul olduğu bir cuma olmasını diliyorum. Hayırlı Cumalar

Bir duânın sessizliği düşerken ruhuma, Anlarım ki vakit, aşk vakti; günlerden Cuma…

Yine buruk geceler; yine düştü yangın ruhuma… Sevin sen de yüreğim; bugün arefe, yarın cuma…

Ve bir Cuma vakti yine avuçlarıma üflüyorum kelimeleri… Hıçkırıklı 'Amin'ler dökülüyor kirpiklerimden…

Dua dua saçılıyor sözlerimiz… Kâinatı okuyoruz… Ve Cuma'ya açılıyor gözlerimiz… Beş vakit aşk dokuyoruz…Vakit Cuma… Bir dem düşer ruhuma…

Ey gece! Bu karanlığın ardı Cuma aydınlığı…O vakit, ayetlerden oku aşkı… İhrama girmiş siyahın.. Melekler tavâf ediyor arşı…

Allahım! Sen'den dünya ve ahirette af ve afiyet diliyoruz. Her türlü semavi ve arzi afet ve belaları üzerimizden uzaklaştırmanı istiyoruz.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu Mübarek günde dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Cumanız mübarek olsun.

Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennet te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

Cuma günü,günlerin en kıymetlisi,Müslümanların bayramıdır Diğer bayram günlerinden daha kıymetlidir Cumamız Mubarek olsun inşallah

Cumayı Cuma yapın, Yalnız Allaha inanın, Cumayı idrak edip, Ondan fazilet kapın Cumanız kutlu olsun,

Ezan sela duyulsun, Cumaya müdrik olan, Kullar mağfiret bulsun Allah Cumanızı kabul ve mübarek eylesin

Ebedi ömrün önündedir. O ömrü bakide göreceğin rahat ve lezzet, ancak bu fani ömürde sa'y ve çalışmalarına bağlıdır.Hayırlı Cumalar

Allah seni özgür yaratmışken başkasına kul olma.Hayırlı Cumalar

Allah için işleyiniz, Allah için görüşünüz, Allah için çalışınız. O vakit sizin ömrünüzün dakikaları, seneler hükmüne geçer.Hayırlı cumalar

Ey alemi İslam! Uyan, Kur'an'a sarıl, İslamiyete maddi ve manevi bütün varlığınla müteveccih ol.Cumanız Mübarek Olsun

@erolkaranet - 18.11.2022
#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.