Type Here to Get Search Results !

Banner

erolkara.net

Gönüllerin Lider Takımı Vefa İyiliğe Doymuyor. Şimdi de...


İstanbul spor kulüpleri arasında 100 yılı aşkın mazisiyle ününü ve sevenlerinin gönlündeki yerini koruyan Türk futbolunun asırlık çınarlarından Vefa Spor Kulübü, yurdumuzun ve tüm dünyanın içinden geçtiği bu zorlu dönemde iyiliğe doymuyor.

Geçtiğimiz günlerde semt sakinlerinin bakkal borçlarını kapatan kulüp bu kez de koli koli erzak dağıtarak yoksul vatandaşların mutluluğuna vesile oluyor.

1959-1963 ve 1965-1974 yılları arasında Süper Lig’de 14 sezon boyunca mücadele eden, TFF 1. Lig’de de 1964-1965 sezonunda şampiyonluk yaşayan, İstanbul’un büyük kulüpleriyle İstanbul Ligi’nde kıran kırana mücadele verirken çeşitli sebeplerle zor günler geçirdikten sonra bugün İstanbul'da Bölgesel Amatör Lig 8. Grup’ta mücadele eden Vefa Spor Kulübü, adına yakışır şekilde semt halkına vefa duyguları içerisinde yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle karantina günlerinde evlerinde kalan, işlerine gidemeyen ve maddi sıkıntıda olan mahalle halkına yardım elini önce bakkal borçlarını ödeyerek el uzatan takım şimdi de ulaşabildiği yoksul ailelere Ramazan ayı öncesi koli koli gıda yardımında bulunuyor.

Vefa Spor Kulübü yönetim kurulu tarafından yapılan erzak kolisi dağıtımının devam ettiğini belirten kulüp yöneticileri ihtiyaç sahibi Vefalıların kendilerine ulaşmaları için de 0555 011 1908 nolu telefon numarasını vererek Vefa Medya WhatsApp hattından kendilerine ulaşılmasını isteyerek "Vefa camiası, Vefa mezunları destek verirse yönetim olarak attığımız bu adımı sürdüreceğiz. Amacımız çevremizdeki, semtimizdeki tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmak” dedi.

Haber Özel / TarihiVefa

Yorum Gönderme

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

ReklamReklamBilmeniz Gerekebilir