@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

Sahur Mesajları
Sahur Mesajları

Sevdiklerinize mübarek Ramazan-ı Şerif hürmetine sahur vakitlerinde gönderebileceğiniz en güzel mesajları sizler için seçmeye çalıştık.

Sürekli güncellemeye çalıştığımız mesaj sayfalarımıza sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

İşte sizin için seçtiklerimiz

****

Güzel ayın güzel insanları sofralarımızdan bereket kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin sahurunuzu ALLAH kabul etsin.

Bir’e Beş versin Yüce YARADAN bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, hayırlı sahurlar.

Başı rahmet ortası merhamet sonu ise cehennem'den azad olan Mübârek Ramazan Ayının hayırlara vesile olmasını dilerim, Hayırlı Sahurlar

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı sahurlar diliyorum.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tatlar sizlerle olsun sahurlarınız güzel olsun.

Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle Hayırlı Sahurlar.

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız halil ibrahim bereketinde olsun hayırlı sahurlar.

Ramazan’nın huzur ve bizIere vermiş olduğu bereketin tüm müsIümanIara daim oIması diIeğiyIe, HayırIı Sahurlar..

Sahurdaki bereket iftardaki sofranıza iftar sofranızdaki bereket sahur sofranıza yansısın hayırlı ramazanlar.

BugünIerin değeri biIinmeIi, ramazanda duaIar ediImeIi, insanoğIu şükretmeyi biImeIi, Ramazan deyip GeçmemeIi! HayırIı sahurlar.

Bugünlerin değeri bilinmeli, ibadetlerimizi yerine getirelim ve hayırlısını dileyelim, hayırlı sahurlar.

Mübârek Ramazan Ayı ; kalbini O'nun yoluna koymaya, Ellerini O'nun dergahına açmaya, Ruhunu doyurmaya, Kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun hayırlı sahurlar.

GüIün kokusu sarsın bedenini, ALLAH korkusu titretsin her bir hücreni, DuaIarIa birıeşsin semaya açıIan eIIerin, HayırIı sahurlar ..

Bir’e beş versin yüce Yaradan bu mübarek ayda, sofranız bereketıi oısun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, hayırlı sahurlar

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı Sahurlar.

Güneşin sıcakIığı gibi oIsun içindeki iman, yagmur taneIeri kadar cok oIsun sevapIarın, hayırIı sahurlar.

Yağmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı sahurlar diliyorum sofranıza hayırlı Sahurlar..

Dualarımda ağlarım Yaradanım, sen ne eylersen güzel eylersin. İlahım, içime iman derdime derman ol Allah'ım, hayırlı Sahurlar..

Ramazan ayında cennetin huzuru evıerinizde oıması diıeğiyıe, hayırıı sahurlar.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı sahurlar

Oruçla iman dolan bedenlerimizin sahurla güçlenmesini diLerim Hayırlı sahurlar.

Nefesim bitene kadar dua etmeye razıyım, her duamda bir umut var her umudumda bitmeyen duaIar var, bu Ayın hürmeti üzerine duaIarım sizinIe, hayırIı Sahurlar

Bereketin zenginligi kalbinize ve sofralarınıza yansısın Hayırlı Sahurlar.

Ezan sesleri yankılansın kulaklarımızda, imanımız kuvvetlenir inşallah bu ayda, günahlar uzak olsun temiz ruhlarımızdan, Hoş geldin Ramazan... hoş geldin iftar.. hoş geldin sahur..

Bir Iokma ekmegin tadı Hayatınızda oIsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz OIsun, Tuttuğunuz Oruç günahIarınızdan arındırsın, HayırIı Sahurlar.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda sahur bereketi eksik olmasın iyi sahurlar diliyorum.

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve sahurlar diliyorum

En bereketli ve güzel sahur anı sizinle olsun hayırlı ve güzel sahurlar.

Irmak gibi sade oImalı hayat, göI suyu gibi tatIıdır hayatın derdi çiIesi, iman gücüdür ayakta tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırIı SAHURLAR..

Susuz toprağın, dikensiz gülün, kanatsız kuşun olmayacağı gibidir ramazan! Bütün Güzellikler Bu Mübarek ayda sizinler olsun, hayırlı sahurlar.

Gözlerimizdeki Nur hiç bitmesin, Aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda YARADAN huzur nasip etsin, her sahur bereketini bizden esirgemesin, hayırlı sahurlar.

Sofralar kuruldu, dualar okundu, YARADANA şükürler olsun, bizi Ramazan'la buluşturdu, hayırlı sahurlar.

Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda yaradan huzur nasip etsin, her sahur bereketini bizden esirgemesin, Hayırlı Sahurlar

Ramazan ayında cennetin huzuru evlerinizde olması dileğiyle, hayırlı sahurlar.

Canımı elinde tutan Allah'a yemin ederim ki; oruçlunun ağız kokusu, Allah katında misk kokusundan daha hoştur: Allah der ki: Ağzı kokan şu kul şehvetini, yemesini, içmesini benim için terk ediyor. Madem ki sırf benim için oruç tutmuş, o orucun ecrini ben veririm.

Bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri sahurda gösterir kendini Şükür edelim ALLAH a Bu Mübarek günde başladı.

İmanın gücü içinizden eksik olmasın, Tuttuğunuz oruç kabul olsun, Bu Ramazanın bereketi üzerinize olsun, hayırlı sahurlar...

Kalplerimiz bir oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz bu ay birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı sahurlar

Derleme @erolkaranet - 12.04.2021
#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.