@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner


erolkaranet

İftar Mesajları
En güzel İftar Mesajları bu sayfada sizlerle.

Sevdiklerinize mübarek Ramazan-ı Şerif hürmetine İftar vakitlerinde gönderebileceğiniz en güzel mesajları sizler için seçmeye çalıştık.

Sürekli güncellemeye çalıştığımız mesaj sayfalarımıza sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

İşte sizin için seçtiklerimiz

****

On bir ayın sultanı Ramazan ayının gelişi tüm Müslüman coğrafyada adeta bir coşku ortamı hakim olur.

Müslümanlar, bu değerli ayda tuttukları oruçlarla Allah'ın rızasını kazanıp ona yakınlaşmayı hedefler, geçici dünyanın onlara sunduğu anlık heveslerden uzaklaşıp hakikat yolunda ilerlerler.

Ramazan ayı, Allah'ın rahmet kapılarını sonuna kadar açtığı bir ay olması açısından çok önemli ve değerlidir. Bu sayfadan anlamlı iftar sözleri kopyalayıp gönderebilirsiniz.

İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada buIunan bereketin boIIuğun Yüce YARADAN’dan daimi olmasını dilerim, Hayırlı İftarlar

Güzel Anımlar paylaştıkça Ve Aynı Sofrada Oldukça Daha Güzel Olur Bu Güzel Ayda Anılar Kalıcı Sofranız Halil ibrahim Bereketinde Olsun Hayırlı iftarlar.

Hayat Bir Kelebeğin Ömrü Gibidir, Bu Kısa Zamanda Amelini Güçlendirmek Ve Manevi Huzuru Yakalamak Kadar Güzel Bir Duygu Yoktur Hayatta, Nice Ramazanlarda Huzur Dolu İftarlar Dilerim.

Gözlerimizdeki Nur Hiç Bitmesin, Aldığımız Her Nefes Dua İıe Bitsin, Bu Ramazanda YARADAN Huzur Nasip Etsin, Her İftar Bereketini Bizden Esirgemesin, Hayırlı İftarlar

Tuttuğunuz Oruç Kıldığınız Namaz İftar Sofranıza Bereket Getirsin Hayırlı İftarlar Olsun.

Kim iman ederek ve sevabını Allah’tan umarak ramazan orucunu tutarsa önceki günahları affedilir.Hayırlı İftarlar

GeceIerin gündüzIe dost oIduğu bu mübarek ayda, gecenizinde gündüzünüzünde, huzur doIu ve bereketIi oIması diIeğiyIe hayırIı Hayırlı İftarlar

Her Yıl Bugünü Sizlerle Yaşayarak, Geçirmenin Mutluluğu içindeyim, Bugünün Rahmeti üstünüzde Olsun Hayırlı iftarlar diliyorum..

Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, Ramazan deyip Geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

Bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri iftarda gösterir kendini Şükür edelim ALLAH a Bu Mübarek günde geçti.

Bütün Güzel Tatlar Sofranızda Birleşsin hayırlı iftarlar diliyorum.

Tuttuğunuz Oruç Kıldığınız Namaz iftar Sofranıza Bereketi Getirsin Hayırlı iftarlar oLsun…..

Bugün Ramazan, Bugün huzurun kalplerimize doğduğu imanlarımızın bir kat daha arttığı güzel bir gündür, bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurlu olmasına yardım edeceğimiz gündür, hayırlı iftarlar

BugünIerin Değeri biIinmeIi, İbadetIerimizi yerine getireIim ve hayırIısını diIeyeIim, hayırIı iftarIar.

Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıIdığımız namazın kabuI oIması ve daim oIması diIeğiyIe HayırIı iftarIar.

Gülün kokusu sarsın bedenini, ALLAH korkusu titretsin her bir hücreni, Dualarla birleşsin Semaya açılan ellerin, Hayırlı iftarlar ..

Ramazan orucunu tutup ölen kimse, Cennete girer.

Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda Yaradan huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin, hayırlı iftarlar.

Bütün müslüman alemin bu güzel ayda, Sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle gönüllerinin sofralarına yansımasını dilerim Yüce RABBIM'den Hayırlı IFTARLAR...

iftarınız güzel Kalbiniz Huzur Dolsun Ramazan Ayını Mübarek Olsun.

Ramazan’da orucunu tutup da Şevval’den de altı gün tutan kimse bütün sene oruç tutmuş gibidir. (R. Salihin, 1259)

Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyoru ALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.

Bir lokma ekmegin tadı hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz olsun, tuttuğunuz oruç günahlarınızdan arındırsın, hayırlı iftarlar.

Her kim oruçluya bir yudum su verirse, Allah da ona benim mahşerdeki havuzumdan öyle bir su içirecektir ki, Cennete girinceye kadar bir daha susuzluk çekmeyecektir.

En Bereketli ve Güzel iftar Anı Sizinle Olsun Hayırlı ve güzel iftarlar.

Bereketin zengiligi kalbinize ve sofralarınıza yansısın Hayırlı iftarlar.

Güzel Anılar paylaştıkça Ve Aynı Sofrada Oldukça Daha Güzel Olur Bu Güzel Ayda Anılar Kalıcı Sofranız Halil ibrahim Bereketinde Olsun Hayırlı iftarlar.

Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyor ALLAH'a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.

Gün batar usul usul, Kararır Gece, Yeniden doğar herşey, ” Her şey bitti ” dediğin bir anda Mübârek Ramazan Ayının Gönlünde Huzur kokulu bir Gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, Huzur Dolu iftarlar diliyorum..

Tuttuğunuz Oruç Kıldığınız Namaz iftar Sofranıza Bereketi Getirsin Hayırlı iftarlar oLsun.

Mübarek Ramazan Ayi ; sana Vücudunun sihhat ve selameti olan "az yemege".... Ruhunun sihhat ve selameti olan "günahsiz olmaya"..... dininin sihhat ve selameti olan "Peygamber Efendimizin güzel ahlakina sahip olmaya" vesile olsun....

Az Ama Zengin Sofralarından Daha Güzel Ve Nefis Tadlar Sizlerle Olsun iftarınız güzel Olsun.

Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin, hayırlı iftarlar.

11 Ayın Sultanı Evinize Huzur Sofranıza Bereket Kalbinize iman versin Hayırlı iftarlar.

Susuz toprağın, dikensiz gülün, kanatsız kuşun olmayacağı gibidir ramazan! Bütün Güzellikler Bu Mübarek ayda sizinler olsun, hayırlı iftarlar.

Kalplerimiz 1 Oldu Bu Ay Birlikte Hareket ediyoruz bu Ay Birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı iftarlar.

Tuttuğunuz oruç, kıldığınız namaz, iftar sofranıza bereketi getirsin inşallah. Hayırlı iftarlar olsun.

Bugünlerin değeri bilinmeli, İbadetlerimizi yerine getirelim ve hayırlısını dileyelim, hayırlı ramazanlar ve iftarlar.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık, sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın. İyi iftarlar diliyorum.

Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda Cenab-ı Hak huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin, iftarınızı Allah kabul etsin.

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı ramazanlar ve iftarlar.

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

Ramazan ayında Cennetin huzuru evlerinizde olması dileğiyle, hayırlı ramazanlar ve iftarlar.

Bir lokma ekmeğin tadı hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz olsun. Tuttuğunuz oruç günahlarınızdan arındırsın. Hayırlı ramazanlar ve iftarlar.

Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, Ramazan deyip geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

Bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar, bir bardak suyun değeri iftarda gösterir kendini. Şükür edelim Allah’a bu mübarek günde geçti.

İmanın gücü içinizden eksik olmasın, tuttuğunuz oruç kabul olsun, bu Ramazanın bereketi üzerinize olsun, hayırlı ramazanlar ve iftarlar.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin iftarla güçlenmesini dilerim. Hayırlı iftarlar.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda, hepimiz bir olalım Yaradan’a şükredelim, soframızı bereketlendirelim. Hayırlı iftarlar.

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur. Bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız Halil İbrahim bereketinde olsun, hayırlı iftarlar.

Güzel ayın güzel insanları; sofralarınızdan bereket, kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin. İftarınızı Allah kabul etsin.

Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle. Hayırlı ramazanlar ve iftarlar.

Bereketin zenginliği kalbinize ve sofralarınıza yansısın. Hayırlı iftarlar.

On bir ayın sultanı evinize huzur, sofranıza bereket, kalbinize iman versin. Hayırlı iftarlar.

İftarınız güzel, kalbiniz huzur dolsun. Ramazan ayınız mübarek olsun.

Sofralar kuruldu, dualar okundu, Rabbime şükürler olsun, bizi Ramazan’la buluşturdu, hayırlı ramazanlar ve iftarlar.

Kalplerimiz bir oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz, bu ay birlikte yemek yiyoruz, birlikte hayat suyunu içiyoruz. Bu ay bizim ayımız, hayırlı iftarlar.

Yağmur taneleri kadar bereketli, zemzem suyu kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza, hayırlı iftarlar.

İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun Cenab-ı Haktan daimi olmasını dilerim. İftarınızı Allah kabul etsin.

Yanınızda olmasak ta, birlikte oruç açamasak ta, gönüllerimiz bir, duygularımız aynı, amacımız belli. Şükrediyoruz Allah’a. Hayırlı iftarlar.

Oruç tutanlar yanınızda iftar etsin, melekler de sizin için istiğfar getirsinler.

Ramazan'nın huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm müslümanlara daim olması dileğiyle, Hayırlı Ramazanlar..

İmanın gücü içinizden eksik olmasın, Tuttuğunuz oruç Kabul Olsun, Bu Ramazanın bereketi üzerinize olsun, hayırlı iftarlar...

Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, Ramazan deyip Geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

Dualarımda Ağlarım YARADANIM, Sen ne eylersen güzel eylersin ilahım, içime iman derdime derman ol ALLAH'ım, Hayırlı iftarlar..

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakata tutan bizi, Ramazandır Bereket Saçan Dualarımıza Işık Tutan, hayırlı iftarlar..

Gülün kokusu sarsın bedenini, ALLAH korkusu titretsin her bir hücreni, Dualarla birleşsin Semaya açılan ellerin, Hayırlı iftarlar ..

Bir lokma ekmegin tadı Hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz Olsun, Tuttuğunuz Oruç günahlarınızdan arındırsın, Hayırlı iftarlar.

Ramazan Ayında Cennetin Huzuru evlerinizde olması dileğiyle, Hayırlı iftarlar.

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yagmur taneleri kadar cok olsun sevapların, hayırlı iftarlar.

Bir'e Beş versin Yüce YARADAN bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, Hayırlı Ramazanlar.

Rüya gibi gelip geçer RAMAZAN bu rüya gibi ayda bütün dualarınızın kabul olması dileğiyle..

Sofralar kuruldu, dualar okundu, YARADANA şükürler olsun, bizi Ramazan'la buluşturdu, Hayırlı iftarlar .

Ezan sesleri yankılansın kulaklarımızda, imanımız kuvvetlenir inşallah bu ayda, günahlar uzak olsun temiz ruhlarımızdan, Hoş geldin Ramazan...

Okyanusların Derinligindeki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, Gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, Bu Ramazanda Dualar su Olsun Hak Yolunda..

Gözlerimizdeki Nur hiç bitmesin, Aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda YARADAN huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgelemsin, Hayırlı iftarlar.

Dualarımızın Semada buluşması ve kabul olması dileğiyle Hayırlı Ramazanlar.

Bugünlerin Değeri bilinmeli, İbadetlerimizi yerine getirelim ve hayırlısını dileyelim, hayırlı iftarlar.

Nefesim bitene kadar dua etmeye razıyım, her duamda bir umut var her umudumda bitmeyen dualar var, bu Ayın hürmetiüzerine dualarım sizinler, hayırlı Ramazanlar.

Bu Gününde her günün gibi huzur dolu ve bereketli olması dilegiyle hayırlı ramazanlar.

Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle Hayırlı iftarlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizinde gündüzünüzünde, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı ramazanlar.

iftar saatini beklerken edilen duaların, ezanokunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun Yüce YARADAN'dan daimi olmasını dilerim, Hayırlı iftarlar.

Güzeldir Ramazan Ayında birlikte olmak, güzeldir Oruc'u Birlikte tutmak, Güzeldir Dualara Aynı yönde El Açmak güzeldir YARADA bu ayda Yakın Olmak, Hayırlı RAMAZANLAR...

Ramazan Ayında Bütün Dualarınızın, Hayattan beklentilerinizin, gerçekleşmesi ve Tuttuğunuz her Orucun Size güç vermesini Dilerim, Hayırlı Ramazan lar..

Derleme @erolkaranet - 13.04.2021
Hukuk, Yaşam, Din, Sağlık, Magazin, Turizm

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.