@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner

Reklam


Diyanet, Kadınlar Gününü Neden Kutlar
8 Mart sözde Dünya Kadınlar Günü Yaklaşıyor. Malum çevreler daha şimdiden düğmeye basıp, ezdikleri, yerdikleri, kullandıkları kadınları yine sahte sloganlarla öne çıkartıp cilalamaya başlayacak.

Geçmiş yıllarda ülkemizde kutlanılan 8 Mart'a ait rezillikler halen konuşuluyor. Unutulmayan görüntülerde başı kapalı kadınların taşıdığı pankartlardaki çirkin ifadelerde halen hafızalarda.
Rezilliklerin arasında sahtekar dindar kadın rolü biçilen kadınların Allah'ı bilmez pankartları halen hafızalarda..
Onların kimin oyuncakları olduklarını bilen bilir de bazı cehalet sahipleri de bunların hallerine bakıp, onları destekler tarzı konuşmaları da insanı çileden çıkartır.
Kadınlar günü Müslüman toplumların kabul edeceği bir gün değildir. Başta sosyalistlerin, komünistlerin uydurduğu , yıllarca haklarını vermedikleri kadın işçilerin isyanını bahane ederek uydurdukları bir gün.

Bunlar İçin mi ?
Sosyalist zihniyetin ve kadını sokağa çekmek isteyenlerin uydurması olan kadınlar gününe nedense bir kaç yıl da Diyanet'te ortak olmaya başladı.
Bunun paralelinde bir çok müftülükte "patron emretti" diyerek Diyanet İşleri Başkanlığının emirleri gereği ya da yaranmak maksadıyla "8 Mart Kadınlar günü"ne ait açıklamalar ve hatta etkinlikler yaptı.
Bu yıl da yapmak için hazırlıklarını sürdürüyorlar. Hatta Mart ayı girmeden duyurularını yapmaya başladılar.
İslamla, dinle, Türk toplumuyla bağdaşmayan taklitçiliğin bir başka boyutu olan Kadınlar gününden Diyanet'in ya da müftülüklerin çaba göstermesinin sebebi ne..
Yılbaşına tepki gösteren Diyanet batının uyduruk bu gününe neden rağbet ediyor.
İslamın temsilcisi müftüler neden bu saçma etkinliğe ön ayak oluyor.
Nereye yaranmak istiyorlar
Bizde ilk kadınlar günü komünist kadınlar tarafından Ankara’da gerçekleşti.
Kimse umursamadı.
1975’te Ankara ve İstanbul’da İlerici Kadınlar Derneğinin girişimiyle bir avuç kadının katılımıyla kutlandı.
8 Mart 2016’da “Feminist Gece Yürüyüşü” ile önce feminist gösteriye, ardından gay ve lezbiyenlerin, fahişelerin sokaklara çıktıkları bir gösteriye döndü ve bu ahlaksızlığın devamı olan yakın tarihlerde de kadınlar günü temalı toplantı, söyleşi , etkinlikler müftülüklerde de yer almaya başladı.2019 yılının ve Recep ayının ilk günü kutlanan içlerinde başı örtülü, beyni çıplak kadınların olduğu rezilliklerin gösterisine dönen kadınalr gününü kutlamaya çalıuşan müftülükler kime hizmet ediyor.
“İffet”le dalga geçen, fahişe olma heveslisi kadınlar meydana çıktığı o gün müftülükler bunları neden kutlar.
Sahi böyle rezilliğe masumane diyebileceğimiz etkinlikler yapan ve bir şekilde bugüne destek olan müftülükler neden etkinlik yaparlar.
Nereye gidiyoruz. Bilen söylesin..
İşte 2020 yılı 8 Mart Kadın Günü için hazırlıklarını duyuran müftülüklerden bazıları

DivriğiMüftülüğü

Küçükçekmece Müfütlüğü
Havsa Müftülüğü
Tavşanlı Müftülüğü
Beylikova Müftülüğü

Turgutlu Müftülüğü

Ataşehir Müftülüğü


Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

Reklam


Reklam

İlginç Bilgiler

Reklam