@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Reklam

Diyanet, Memura Teşekkür Belgesi Verilmeyeceğini Bilmiyor mu ?



Memura teşekkür belgesi verilemez.


"657 sayılı Kanununun 122. maddesinde, 2011 yılında yapılan değişiklik ile "takdir" veya "teşekkür belgesi" uygulamaları kaldırılmıştır. Bunun yerine "başarı" ve "üstün başarı belgesi" verilmesi uygulaması getirilmiştir. Ancak bu belgenin verilme şartları da somut verilere dayalı olarak ağırlaştırılmıştır"


Etiket

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

Reklam



Reklam

İlginizi Çekebilir

Reklam