@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

BannerEn Yeni Atatürk ve 10 Kasım Mesajları
En Yeni Atatürk ve 10 Kasım Mesajları. 

10 Kasımda ben üzgünüm neden? Çünkü bizden ayrıldı Atatürk'üm, bizden kalbimiz kırık gönlümüz buruk çünkü bizden ayrıldı en güzel varlık.

10 Kasım Ata'nın öldüğü gün değil, yeniden kalbimizde doğduğu gündür.

Yıldır gözümüz yaşlı. Türk milleti 82. Kez başın bir kere daha sağ olsun.

Hayatı savaş alanlarında geçmiş, bağımsızlık için canını ortaya koymaktan çekinmeyen ve milletine olan inancını her fırsatta dile getiren büyük bir liderin emanetçileri olarak, Türkiye Cumhuriyeti gibi büyük bir mirası korumak, yüceltmek ve sonsuza kadar yaşatmak en öncelikli görevimizdir. Atam, Ruhun şad olsun.Rahat uyu

Yalnızca yurtta değil, dünyada da barış diyen Büyük Önder Atatürk, tüm dünyanın takdir ettiği büyük bir devlet adamıdır.

O genç ve dahi Türk şefinin o esnada Çanakkale’de bulunması, müttefikler bakımından talihin en acı darbelerinden biridir.

Diyecek bir şey yok…Göz puslu, Kalp hüzünlü, dil suskun Işık… ama ışık,bıraktığın gibi Hala parlak, keskin

Büyük Atatürk! Seni seven ve anlayan bir gençlik her zaman var olacaktır.

Atatürk yalnız kahraman milletinin büyük bir şefi olmakla kalmamıştır. O, aynı zamanda insanlığın da en büyük evladı olmuştur.

Atatürk, yirminci asrın en büyük gerçeğini yaratan adamdır.

Atatürk, şahsiyet ve yeteneğin dev gibi bir simgesi idi, o, yirminci yüzyılın en görkemli olayını yaratan adamdı.

Atatürk, Türk Milleti’nin ruhunda Türk bayrağı gibi dalgalanan bir baştı.

Eğer sabah kalktığınızda güneşi esirgemiyorsa gökyüzü, birileri bu günlerin bedelini ödediği içindir.. Saygı, Sevgi ve Özlemle..

Atatürk, tarihte teşkilatçı bir dahi, bir milletin harikalar yaratan yöneticisi ve memleketinin kurtarıcısı olarak kalacaktır.

Önümüz 10 kasım yüreklerdeki özlem her geçen gün biraz daha artıyor. Gözler yaşlı kalpler üzgün düşünceler dalgın Özledik Atam özledik Sen merak etme izindeyiz Sen ölmedin yüreğimizde yaşıyorsun Saygıyla ve rahmetle anıyoruz..

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk. Her zaman yüreğimiz de yaşayacaksın.

Ah be Atam seni ne çok seviyorum bir bilsen. Her aklıma düştüğünde ah..bu özlem çok ağır…….

Bu yüce millet bir 10 Kasım'da daha Anıtkabir'e akın akın gidiyor. 82 yıldır unutulmadın unutulmayacaksın rahat uyu paşam emanetlerin bizimle güvendedir.

Atam sen rahat uyu yolcusuyuz biz hürriyetin, Atam sen rahat uyu bekçisiyiz cumhuriyetin.

10 Kasım sabahı 09.05 bütün sirenler çaldı bütün gözyaşları aktı bütün herkes hazır ol da sen hiç unutulmazsın çünkü sen ATATÜRK'SÜN!

Bugün ulu önder Mustafa Kemal Atatürk`ün ölüm yildönümü . atamızı şükran ve sevgıyle bırkez daha anıyoruz! unutmadık unutturmayacagız! 1881 / –

Unutturamaz! Seni hiç kimse unutulmakta biz… Her yerde sen her şeyde sen bilmem ki nasıl söylesem. Atam rahat uyu. Emanetini çiğnetmeyiz. Her birimiz Mustafa kemal in askerleriyiz

2020 yılı 10 Kasım’ında bir kez daha vatanımızın başı sağ olsun…

Gittiğin gün Kasımdı. Sevmem KASIM’ ları hüzün kokar,ayrılık kokar .Takvimde 10.gün olmasaymış severdim belki

Bize emanet ettiğin bu vatan ebediyen var olacaktır. Vatana ihanet etmek isteyenlerin yanına hiçbir şey kar kalmayacaktır. Sen Rahat uyu paşam.

Çok şükür seni bize nasip eden Allah ‘ıma yattığın yer cennet olsun güzel atam

Hiçbir ölümlü bu kadar ölümsüz olmamıştı. Biz onu toprağa değil kalbimize gömdük. BAŞKOMUTANIM Mustafa Kemal Atatürk

Mustafa Kemal; bir millet, bütün vasıtalarından mahrum edilse dahi, kendini kurtaracak vasıtaları yaratabileceğini ispat eden adamdır.

Belki on kasım biticek ama benim ATATÜRK’e olan sevgim hiç bitmeyecek

Cumhuriyet'e sahip çıkmak ve Cumhuriyet'i bize emanet edenlere layık olmak için her alanda gece gündüz çalışıyoruz. Atatürk’ü anlamak da, anmak da böyle olur

Adını Türk tarihine altın harflerle yazdıran büyük şahsiyet sen Türk milletinin kalbinde ebedi yaşayacaksın.

İçimde o kadar buruk bir his var ki  görüyordum da bu aralar uzak kalmışım gibi ÇOK ÖZLÜYORUZ ATAM ÇOK

10 Kasım Türk milletinin İstiklal Savaşı’na önderlik eden başkomutanın etrafında kenetlenme günüdür

Sen bir liderden çok daha fazlasıydın, hiç görmeden özleyebileceğim tek insan her 10 Kasımda mumla arıyoruz Atam

Kurmuş olduğun demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti' ni ebediyete kadar yaşatacağımızı, ilke ve devrimlerinin yılmaz koruyucuları olacağımızı bir kez ifade eder, ülkemizi hak ettiği çağdaş seviyeye getireceğimize manevi huzurunda söz veririz.

Boğazımızda kocaman bir düğüm olur her 10 Kasım’da. Geçen her yıl seni daha da çok aratır oldu. Sen bize bu cennet vatanı bıraktın Allah da seni mekanını cennet etsin.

Kasımda aşk başkadır çünkü bize ölümsüz bir aşkı hatırlatır. 10 Kasım 193∞

Her on kasım sabahında bir hüzün kaplar ya yüreğimizi.. Cumhuriyetin mimarı büyük Türk Atatürk nurlar içinde uyu…

On Kasım vedanın değil, ölümsüzlüğe kavuşmanın günüdür. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz.

Aziz hatıranın önünde sonsuza kadar saygıyla eğileceğiz  Ne olursa olsun Her koşulda Seni anmaktan
alıkoyamayacak hiçbir şey.  10 Kasım’da 

Her geçen yıl, her geçen gün, her geçen saat, seni daha fazla özlüyoruz. Yine 10 Kasım günü büyük seni anıyoruz. Ruhun şad olsun Atam.

Rüzgâr ağırdan eser, her 10 Kasım sabahı, her bir yere savurur, sararmış yaprakları. Hüzünlenir milletim, her 10 Kasım sabahı, çiçeklerle donanır, Anıtkabir yolları.

Türk milletinin eşsiz evladı Atatürk! Sen ebedi istirahitinde rahat uyu. "En büyük eserim" dediğin Türkiye Cumhuriyeti bizlere emanettir. Türk Milleti.

Mustafa Kemaller ölmez, rahat uyu paşam.

Bir insan kaybından sonra her geçen yıl daha çok özlenir ve aranır mı? Aranıyor işte. Rahmetle ve saygıyla anıyoruz

On’ların içinde on’suz bir 1o kasım daha.. 82. yılını saygıyla anıyoruz büyük önder Mustafa Kemal ATATÜRK.

Bundan bir asır önce İstiklal Harbi'ni başlatarak Anadolu topraklarına gömülmeye çalışılan milletimizin önünde yeni bir ufuk açan Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu milletin en önemli değerlerinden biridir.  Saygı, sevgi, ve minnetle …

Türk Topraklarının yağmur yağmadan ıslandığı günün adı’dır 10 Kasım 1938.. Saygı, sevgi, ve minnetle …

O büyük insan yalnız Türkiye için değil, bütün doğu milletleri için de en büyük önderdi.

57 yıllık yaşama 11 savaş 24 madalya 7 nişan 13 kitap 1 ülke Ve milyonlarca özgür insan Bir liderden daha fazlası… 10 Kasımı Unutmayacağız

Yıllardır gözümüz yaşlı. Türk milleti 82 Kez başın bir kere daha sağ olsun

On kasım, onsuz kasım, sonsuz kasım! (1881-193∞) Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 82. Yılında rahmet ve minnetle anıyoruz!

Iyi ki varsın diyebileceğim zamanlarda aynı anda nefes alabilecegim o devirde yasayabilseydim paşam seninle Ruhun şad olsun.Rahat uyu

Her 10 Kasım günü, saat dokuzu beş geçe… Sirenler çalar, içimiz yanar, gözlerimiz dolar. Sadece seni sevdiğimiz, seni özlediğimiz için değil, emanetini tam anlamıyla koruyamadığımız için kendimize kızar, ağlarız. Ruhun şad olsun Atam.

Atatürk gibi insanlar bir nesil için doğmadıkları gibi belli bir devre için de doğmazlar. Onlar önderlikleriyle yüzyıllarca milletlerin tarihinde hüküm sürecek insanlardır.

Türk milletinin eşsiz evladı Atatürk! Sen ebedi istirɑhɑtgahındɑ rahat uyu. “En büyük eserim” dediğin Türkiye Cumhuriyeti bizlere emanettir. Türk Milleti.

Seni özlüyorum özlüyoruz . Gün geçtikçe içimize işliyor sensizlik. Varlığın en güzel hediye iken yokluğun … Bu topraklar bizim hepimizin koruyacağız nur içinde yat paşam

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vatanı ve milleti adına yaptığı büyük işler için şükranla anıyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum. Ruhu şad olsun.

Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi saygı, şükran ve minnetle anarken, bağımsız vatan toprağımız üzerinde şanlı bayrağımızı sonsuza dek dalgalandıracak, aklın ve bilimin yolundan ayrılmayan gençler yetiştirmek üzere inançla çalışmaya devam edeceğimizi bir kez daha belirtiyoruz. Büyük Atam, açtığın yolda, gösterdiğin hedefe, durmadan yürüyeceğimize ant içeriz.

193∞ , ölüm tarihin bile sonsuza dek yaşayacağının işaretiydi. Sonsuza dek bizimlesin Atam seni unutursak kalbimiz kurusun…

Mustafa Kemal Atatürk, dünyada eşi olmayan bir önder ve askeri deha olarak sürdürdüğü 57 yıllık hayatında, Türkiye Cumhuriyeti gibi ilelebet yaşayacak büyük bir esere de imza attı Ruhun şad olsun Atam.

Her on Kasım da olduğu gibi Atatürk e olan bağımlılığımızı ve sevgimizi birkez daha dile getiriyor özlemle anıyoruz 

Sen rahat uyu atam .. biz yolunun yolcusuyuz.

Tüm dünyanın takdir ve saygısını kazanmış bir lidere sahip olmanın haklı gurur ve onurunu bizlere yaşattığı için, Büyük Ata’mızın aziz hatırası önünde bir kez daha saygı ve şükranla eğiliyorum

Bu cennet vatanı bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimize hepimizin minnet borcu var. Bizlere vatanımızı savunmak için ihtiyacımız olan güce zaten sahip olduğumuz inancını aşılayan, görüş, düşünce ve öngörüleriyle büyük bir lider ve devlet adamı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı, rahmet ve minnetle anıyorum

Aziz Atam, Ebedi Başkomutanım; Seni sevmek “milli görevdir”. Bu görev sadece milli bayramlar ve 10 Kasım günleriyle de kalptensozler.com sınırlandırılamaz.Çünkü, seni doğru ve tam olarak anlayabilme, ihtiyacını duymaktayız! Duyuyoruz!

Yüce Türk milletinin tek Önder’i Vatan için mükemmeli başaran Atamı anlatmaya kelimeler yetmez. Sevgisi bitmeyecek ! Bu yüzden her 10 Kasım sol yanımıza düşen bir kor ,yüreğimizi dağlayan bir ateştir…

Kıyamet kopana kadar, her yılın her Kasımının 10′ u sen tekrar doğacaksın… Ruhun Şad olsun ATA’m

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.

ReklamReklam

Bilmeniz Gerekebilir