@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner


erolkaranet

Ve Mekke'ye Putperestlerin Haç'çı Yerleştirildi

Suudi Arabistan krallığının ferasetsiz yönetimi İslam Dünyasının kalbine Haç işaretini yerleştirdi.

Kabe-i Muazzama'nın yanında yükselerek boy gösteren otellerin çirkinliğine yeni bir otel daha eklenirken, Arabistan medyası son yapılan oteli manşetlerine taşıdı.

"DoubleTree by Hilton Makkah Jabal Omar,"adıyla hacılara ve Mekke'ye gelen iş sahiplerine konaklama imkanı sunacak olan otel önceki gün kapılarını açtı.


448 oda ve 228 süit odası ile Kutsal Mekke'nin merkezinde, Ulu Cami (Mescid-Ül Harem)'in manzarasına sahip olan otele ait tanıtımlarda yayınlanan fotoğraflara bakanlar putperestlerin haç işaretinin otelin tepesine yerleştiğini ve Kabe'nin de onun gölgesinde kaldığını yürekleri titreyerek gördü.

Sözde helikopter pisti olarak belirlenmiş alan olarak ayrılan alanın havadan puta benzemesi ve hemen yanında yer alan Kabe'nin içinde bulunduğu Harem-i Şerif'in görüntüsünü görenlerin tepkisi çığ gibi artmaya başladı.Yahudilerin borazanı durumuna gelen ve asla sınırları içerisine sokulmaması gereken Mekke ve Medine'ye türlü oyunlarla gayrimüslimlerin girmesine sebep olan Suudi krallığının Allah'ın emrine karşı geldiği ve bunun hesabını da ağır bir şekilde ödeyecekleri alimler tarafından söylenmektedir.

Arabistan Kraliyet ailesinin kutsal değerleri hiçe sayan girişimler sonucunda kendi felaketlerini hazırlayacağını iddia edenler, geçen yıllarda gerçeği haykıran alimlerin idam edilmesi ya da müebbet hapse çarptırılmasından dolayı sessiz kalmak zorunda kaldıklarını da dile getirdiler.

DiniErkHaber / Özel


Hukuk, Yaşam, Din, Sağlık, Magazin, Turizm

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.