@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

Erdoğan'la Tamam mı Devam mı Demeden Önce
Kim ne derse desin, kim ne yazarsa yazsın herşeyden önce "Delikanlı" olmak lazım.
Nankör olmamak lazım..
Kör olmamak, hakkaniyete saygı göstermek lazım.
Kara molla, nazenin hanım, dönme dolap veya takiyyecilerin, çarkçıların  ve onların arasında girmiş koyun postundaki çakalların yani teröristlerin varlığını aklı selim herkes görmektedir.
Bu kadar hainin arasında 16 yıldır hizmette sınır tanımayan ve 4 yıl sonra 2023'de özgür Türkiye olarak Lozan esaretinden kurtulacak olan bu ülkenin insan merttir.
Madem sizler kalktınız "Başkan" seçtiniz.Başkanlığı sonradan çıkmalara değil "Başkan" olarak gördüğünüz ya da olması gereken Erdoğan'a, Recep Tayyip Erdoğan'a vermeniz gerekir.
2023'te Türkiye'nin geri kazanımlar elde edeceği Lozan kısıtlamalarının çözüm ustası Erdoğan'dır.
Ülke Lider görmüştür. Hatası yok değildir. En büyük hatası 8 milyon Suriyeli ve onlara verilen haktır
Suriyelilerden oy beklentisi beyhude olacaktır. Kendi ülkesine yararı olmayan bu guruhun yarın bu ilkeye ihanet etmeyeceğini kimse iddia etmemelidir Bu hatası bile Erdoğan'ın ülke insanı için yaptığı hizmetlerin üzerine kapatmayacaktır. Türkiye'yi gezen bir insan ülkenin nereden nereye geldiğini net görebilir.
Bu nedenle, vicdanların dürüst olarak dinlemesiyle şunu diyebiliriz
Cumhurbaşkanı olmak için al takke ver külah yada alavere dalavere ile listeler oluşturan halkından kopuk yaşamayı amaç edinmiş siyaset kuklalarıyla yaşamayı tercih etmek, yılanlarla dolu bir çukura kendini atmak demektir.
Geriye dönün ve bugünün rahatlığında, imkanlarında nankörlük etmenin sadece aptallara has bir eylem olacağını asla unutmayın.
Neler yapıldı, neler yapılmadı bugün internette araştırma yaparak öğrenme imkanı var. Tekrar sıralamanın anlamı yok.
Ne var ki, 2018 yılı sonrasında da Recep Tayyip Erdoğan seçimi yapmak sevse de sevmese de bu vatanı seven herkesin görevidir.
Şu bir gerçek ki, Recep Tayyip Erdoğan'ın alternatifi yoktur.
Onunla aşık atmak isteyen bedbahtların çığrışları da sizleri aldatmasın. Bu insanların kendileri ve ataları bu ülkede yokluk insanının sırtında yaşayarak palazlanmış insanlarlar doludur.
Vicdan muhasebesi yaparak seçimde hakkaniyetle karar vererek sandığa oy verirken ileride ne yaptım, elim kırılsaydı dememek için oyuna gelmemek lazım.
Daha önce de yazmıştım.
Başkanlık Recep Tayyip Erdoğan'la güzeldir, ne var ki yarın bir gün koyun postuna bürünmüş çakalların eline geçerse zalim monarşiye de hazır olun.
Şu hadisi şerifi de hatırlatmakta da yarar var.
Nasılsanız öyle idare edilirsiniz.

Erol Kara - 22/05/2018
#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.