@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

Bypass Ameliyatında Başarısız Hastane... Bağcılar EAH...
Samatya'da bulunan İstanbul Eğitim ve Araştırma hastanesinde anjiyo ile başlayan ve "tüm damarlar tıkanmış, ameliyat olmazsa beyin felci geçirir" sözleri altında gönderildiğim Bağcılar Eğitim ve Araştırma hastanesinde 12 gün süren hastane yaşamımın sonunda iyileşmeyen ve birleşmeyen göğüs kemiklerimin verdiği sıkıntı yaşamım boyunca sürer şekilde hayata tutunmaya çalışıyorum
"Kalp Ameliyatı Sonrası Günlerce Öksürtüldüm" başlıklı yazımda da ifade ettiğim gibi bir günde iki ameliyata alınmış olmamdaki sır halen devam ederken kalp doktoru Berk Özkaynak'ın "Düzelmezse yeni bir ameliyat" sözü halen aklımdan çıkmıyor.
Saatlerce süren bypass ameliyatı ardından patlayan damarlar yüzünden kan kaybından ölümün eşiğinden dönerken yapılan gecenin bir yasındaki operasyonla başarılı olamamış bir hastanede üçüncü bir ameliyata evet demek "akıllık" değil "aptallık" olur diye düşünüyorum.
"Bir bypass ameliyatı için 12 gün hastanede yattım" dediğimde ağzı açık olanlardan bypass için farklı hastanede yatanlar, yaşayanlar şaşkınlıklarından küçük dilelrini yutacak gibi karşımda duruyor.
Acaba, bana yanlış operasyon yapan , başarısız bir bypass ameliyatına sahip olan ve salak saçma bir epikriz raporunda adı geçen BÜLENT MERT,  BERK ÖZKAYNAK ve yanında bulunan doktor etiketli olanlar ne kadar huzurludur merak ediyorum.Bir insanın hayatı ile oynamak, ameliyat masasına yatanı insan değil bozuk cihaz görmek hangi vicdanla bağdaşır bilinmez.
Allah'a havale ediyor ve bypass olacakların doktor ve hastaneleri seçme konusunda çok ama çok hassas olmalarını tavsiye ediyorum

@erolkaranet - 12.03.2018
#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.