@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Reklam


Tivibu üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

İptal hakkında

Abonelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak (varsa)aktivasyon/Tivibu İç ve Dış Kurulum ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.Abonelik iptali halinde mülkiyeti TTNET’e ait cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde cihaz bedeli aboneden tahsil edilecektir.

Üyelik iptali Nasıl Olur ?

Öncelikle ilk yapmamız gereken 444 0 375 TTNET destek hattını arıyoruz.
6 nolu menüye ve daha sonra da 1.seçeneği seçerek tivibu‘ya giriş yapıyoruz.
Daha sonra 1.seçenekteki üyelik işlemleri kısmına giriyoruz.
Karşımıza çıkan müşteri temsilci hat sahibi olduğumuzu anlamak için kimlik bilgileriyle alakalı bir kaç soru soruyor..
Daha sonra her zaman ki gibi müşteri temsilcisi Tivibu üyeliğini neden iptal ettirmek istediğimizi soruyor.Burada konuşmayı daha fazla uzatmamak ve müşteri temsilcisinin sizleri yönlendirmesine mani olmak için kesin ve kararlı olmanızı, net cevaplar vererek kısa sürede üyeliğiniz iptal ettirmiş oluyorsunuz.

Tivibu Cep Avea üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Tivibu Cep Avea Günlük Paketinizi satın aldığınız günün ertesi günü sonuna kadar kullanabilirsiniz. Paketiniz otomatik yenilenmeyecektir.

Tivibu Cep Avea Aylık Paketinizi iptal etmek için IPTAL yazıp 7375’e gönderebilir ya da uygulama içerisindeki “Üyeliğimi İptal Etmek İstiyorum” butonuna basabilirsiniz.

Tivibu Uydu hizmetimi nasıl feshederim?

Yazılı talebinizin Şirkete ulaştığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde fesih işlemi gerçekleştirilecektir.

Hattınızın iptali sonrasında varsa mülkiyeti Şirkete ait cihaz/donanım/modem/kart ve benzeri ekipmanların iade edilmesi ve hattınıza ait son faturanın takip edilerek ödenmesi gerektiğini bilgilerinize sunarız.

Müşterilerimizin abonelik fesih işlemlerini, Türk Telekom Grup mağazalarına şahsen başvuru yaparak veya faks çekerek yapabilmesi mümkündür. Faks ile abonelik fesih işlemleri yapmak isteyen müşterilerimizin üzerinde abonelik bilgilerinin bulunduğu imzalı bir dilekçe ile resmi kimlik belgesinin bir kopyasını 0(312) 306 07 16 numaralı faksa göndermesi yeterlidir. Talep edilen işlemlerin sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde zamanında tamamlanabilmesi için sizinle irtibata geçmemiz gerekebilir. Bu nedenle iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca güncel iletişim bilgilerinin (Cep Telefon ve sabit telefon numarası) dilekçede yer alması önem arz etmektedir.

Abonelik feshi işlemini yalnızca abonelerimizin kendilerinin veya vekâletname ile yetkilendirdikleri kişilerin gerçekleştirebildiğini hatırlatmak isteriz.​​

Sözleşmenin üyelik iptali ilgili maddeleri;

VIII. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ VE FESHİ

Tivibu Web Paketlerine ilişkin işbu sözleşme belirsiz sürelidir.
TTNET internet aboneliğinizin sona ermesi ya da iptal edilmesi durumunda, Tivibu Web Paketlerini kullanım hakkınız da kendiliğinden son bulacaktır.
Satın aldığınız bu hizmeti TTNET internet aboneliğinizden bağımsız olarak herhangi bir zamanda 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak veya Türk Telekom Ofisleri'ne başvuru ile kimlik doğrulaması yapılması şartıyla sonlandırabilirsiniz.

IX. TÜKETİCİ ŞİKÂYETLERİ ÇÖZÜM MEKANİZMASI

Soru, talep ve şikayetlerinizi yukarıdaki adrese ya da 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri numarasına iletebilirsiniz. Ayrıca, şikâyet ve itirazlarınız konusundaki başvurularınızı, Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde ürün veya hizmeti satın aldığınız veya ikametgâhınızın bulunduğu yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne veya Tüketici Mahkemesi’ne yapabilirsiniz.

TİVİBU ile ilgili daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız

@erolkaranet - 01.10.2017
Hukuk, Yaşam, Din, Sağlık, Magazin, Turizm

Yorum Gönder

8 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.
 1. Tivi bu gol uyrligimi iptal edin Allah aşkına ha bire diyor kullanıcı adı yanlış ya da şifre yanlış diyor acil olarak iptal edin

  YanıtlaSil
 2. neden insanları zora sokuyorsunuz bağlanamıyorum tiwibuya iptal edidecem
  aboneliğimi edemiyorum

  YanıtlaSil
 3. Tivubo aboneligimi total etmek istiyorum Karim Kevin tesekurler

  YanıtlaSil
 4. Sadece Allah belanızı versin misliyle çıkarsın

  YanıtlaSil
 5. Tivibu aboneliğini nasıl iptal edeceğim böyle bir kullanıcı yok diyor

  YanıtlaSil
 6. abone yaparken peşimizde dolanıyosunuz iptal ettirmek için adamı çileden çıkarıyosunuz muhatap bulamıyoruz şunu bilinki çok güzel reklamınızı yapıyoruz


  YanıtlaSil
 7. fatura ödemek için hat sahibini bulamıyorsunuz kardeşlerini aramasını biliyorsunuz da iptal etmek için kardeşleri niye iptal edemiyor bu kadar rezil bir fırmasınız allahınızdan bulun

  YanıtlaSil
 8. Yazıklar olsun bu tvbu verdiğim paralar zehir zıkkım olsun kapattırmamak için kırk dereden kırk su getiriyosunuz bu nasıl bi rezillik ya

  YanıtlaSil