@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner

İlaç kullanım süresi sorgulama

Bu bölümde, İlaç kullanım süresi Sorgulaması Yapabilirsiniz

Kullandığınız ilacın kullanım süresi ile ilgili çok dikkatli olmanız gerekmektedir. İlaç Kullanım Süresi Sorgulama. 4A / 4B / 4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama Nasıl Yapılır? Emekli Sandığı İlaç Kullanım Süresi Sorgulama buaran yapabilirsiniz

Bazı ilaçların kullanım sürelerinin dolması ile ilaçların kullanılamaz hale geldiği bilinen bir realitedir. Bu yüzden kullandığınız ilacın kullanım süresi ile ilgili çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bazı ilaçların kullanım sürelerinin dolması ile ilaçların kullanılamaz hale geldiği bilinen bir realitedir. Bu yüzden kullandığınız ilacın kullanım süresi ile ilgili çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

SGK’dan aldığınız ilaçların kullanım süresinin ne zaman sona ereceğini, ne zamana kadara aynı ilacı yazdıramayacağınızı, ilacın tarafınızdan kullanım süresinin ne olduğunu merak ediyorsunuz aşağıdaki sayfadan ilaç kullanım süresini öğrenebilirsiniz.

İlaç Kullanım Süresi Sorgulama

4A / 4B / 4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Çoğu E-Devlet işlemlerinde olduğu gibi 4A/4B/4C ilaç kullanım süresi sorgulama işleminde de E-Devlet şifrenizin olması gerekir. Eğer şifreniz yoksa bir PTT şubesine giderek başvuruda bulununuz. Başvurunuz sonucunda 2 TL ödeyerek şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra aşağıdaki işlemleri uygulayınız.

İlk olarak yazının sonunda size verilen linke TIKLAYINIZ!

Karşınıza gelen sayfada kimlik doğrulamasını yapınız.

Doğrulamadan sonra T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girip sisteme giriş yapınız.

Yönlendirildiğiniz sayfada 4A/4B/4C ilaç kullanım süresi sorgulamanızı yapabilirsiniz.

4A / 4B / 4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Devletin resmi sitesi Turkiye.gov.tr'de online olarak Emekli Sandığı İlaç Kullanım Süresi Sorgulaması yapabilirsiniz. Emekli Sandığı İlaç Kullanım Süresi Sorgulaması için bu sayfaya bakınız.

ÖNEMLİ NOT!:

Emekli Sandığı İlaç Kullanım Süresi Sorgulama hizmetinden yararlanmak için en yakın PTT şubesine gidip, TC Kimlik No'nuzu bildirerek, 1 TL karşılığında "e-Devlet şifresi" almanız gerekmektedir.

Emekli Sandığı İlaç Kullanım Süresi Sorgulama

Bilgi : İlaç Kullanım Süresi Sorgulaması hizmetinden yararlanmak için en yakın PTT şubesine gidip, TC Kimlik No’nuzu bildirerek, 2 TL karşılığında “e-Devlet şifresi” almanız gerekmektedir

@erolkaranet - 09.10.2017
#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda