@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

Bir Muayene ve Sürpriz

2014 yılında yapılan ve balonla damar genişletilmesi sonrası gögüs ortasında yaşadığım sızıntıyı defalarca ve değişik yerlerde kontrol için gittiğim doktorların hiç birisine anlatamamış bir durumda geçinip durdum.

Eforlar, EKG lar bir netice vermemiş hatta bir doktorun Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntülemer test yapalım önerisi dahi hoşuma gitmemişti.

Son 4 aydır ise sıkıştıran gögüs ağrıları beni zorlamaya başlamıştı. En küçük bir hareket olsun ya da bir yokuş sonu veyahut düz yolda yürüyüş neticesinde göğüs ortasına inen sıkıştırma ve kimseye söylememe ile yaşamaya başlamıştım.

Gögüsteki baskı geliyor ona dayanıyorum ve ardından 24 saat artık yanıma uğramıyordu.

Oysa bu sıkıştırmalardan önce daha birkaçay öncesine kadara düz yolda 10 larca kilometre yolu çok rahat yürüyordum. Bu evrede sadece yokuşlar beni yoruyordu.

Sadece bir sır olarak kendimde tuttuğum göğüs ağrılarını gün döndü ve bir gün öylesine aldığım randevu ile İstanbul Eğitim araştırma hastanesinde Dr. Yasin Yüksel'e anlattım.

Takvimler 2 Ocak 2018 gününü gösterdiğinde tecrübesine inandığım doktor Yüksel "Oyalamaya, tetkiklere gerek yok, stent ya da balon yapılabilir sen ameliyat günü al" diyerek beni yönlendirdı.

Aynı hastaneden gün aldım. 12 Ocak 2017 saat 10 da gelin,saat 13 gibi ameliyata alınırsınız denildi.
#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.