@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner

İsrail Yanmasın, Yangınlar Oyun mu ?
Yangın bir afettir, Allah c.c dost düşman kimseye nasip etmesin.
Filistin topraklarını işgal eden Yahudiler İsrail devletini kurmak için akla hayale gelmedik oyunlara baş vurmakta.. İşgalcilikten yerleşimciliğe geçerek o toprakların gerçek sahibi Müslümanlara zulümlerin en şiddetlisini göstermektedir.
En son Ezan-ı Muhammed'inin okunmaması yolunda karar alması, tepkiler yüzünden geri adım atarak sadece sabah okunmasın talebine çekilmesi ve ardından patlayan orman yangını son aldığımız haberlere göre devam ediyor.
"İsrail yansın" diyenler içlerindeki öfkeden böyle diyorsa da öncelikle "İsrail yanmasın, Yahudiler yansın" tarzı dua etmemiz gerektiğini belirtmemiz gerekir.
İsrail neticede bir toprak.
İçerisinde Yahudiler olduğu kadar Müslümanların ve diğer din mensuplarının varlığı yer almaktadır.
İsrail neticede Filistin topraklarıdır. Neticede er geç Müslümanların olacaktır.
İsrail neticede Müslüman topraklarıdır. Orada başta Hz. Musa, Hz. İbrahim, Hz. Yusuf, Hz. İsa  ve daha bir çok sayısız peygamberlerin ( hepsine selam olsun ) istirahatgahları bulunmaktadır.
İsrail neticede Osmanlı'nın eserleri ile dolu olan Osmanlı topraklarıdır.
Beddua ederken "İsrail yansın, yok olsun" tarzı ahmakça söylenmektense "Yahudi yok olsun, helak olsun" demek daha efdaldir.
Bir kaç gündür orman alanlarının yandığı ve söndürülemediği, hatta sinangogların yandığı dile getirilse de Filistin topraklarında ilerlemek isteyen Yahudilerin yeni bir oyunu mu diye olaya şüphe ile yaklaşmak lazımdır.
Birileri adamların sinangogları, binaları da yanıyor. sen ne diyorsun diye söylenirse de biz onlara "kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez" diyen bir Yahudi varlığından söz etmek isteriz.
Nasıl ki gözlerini hırs büyümüş müteahhitlerin yaktıkları ahşap konaklar, tarihi yalılar ve her şeyden öte topraklarımızın ciğeri olan ormanların yakılıp yok olması nasıl ki, yeni yapılaşmaya yol açıyorsa İsrail'de yeni bir yapılaşma, Süleyman tapınağının yapılması için Filistin topraklarını topyekun ele geçirme amacının düşüncesi olarak görmek gerekebilir.
Topraklarımızı yakanların ve arkasından yerleşim alanları için inşaatlara geçenlerin ciğerleri yansın diyorsak Müslüman topraklarını zalimlikle, zulümle, işgalle ele geçirenlerin de ciğerleri yansın.diyoruz.
İsrail yanmasın. Oyun içinde oyun kuran Yahudi yansın.
Mescidi Aksa, Kubbetüs Sahra ve civarında bulunan peygamberlerin, Osmanlı ve Müslüman Arapların yapıları zarar görürse, onlar yok edilip Yahudilerin amaçlarına ulaşmış olması biz Müslümanların hezeyanıdır.
Bu yangına dikkat etmek lazım.Altında Yahudi Oyunu Olabilir.
Allah c.c fırsatlarını kessin.

Erol Kara - 29.11.2016
#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.