@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

36M Yolcuları Şoförün Emekliliğini Kutladı
CEFAKÂR ŞOFÖRE JÜPİLE

Cebeci Mahallesi – Mecidiyeköy arasında sefer yapan ve yolcuların hıncahınç seyahat ettiği ve sürekli şikâyetlerle gündeme gelen 36M hattın yolcuları İETT’den emekli olan ve sabah akşam cefalarını çeken şoföre jübile yaptılar.

21 yıldır İETT’de direksiyon sallayan ve binlerce İstanbulluyu değişik hatlarda gideceklere yere ulaştıran şoför Secat GÜNGÖR emekliliğe adım atacağı günden bir gün önce son seferinde sürprizle karşılaştı.

36M hat yolcuları bir araya gelerek son seferinde yanlarında getirdikleri pasta ve muhtelif hediyelerle şoför Secat GÜNGÖR’le helalleşip, tatlı ve sağlıklı bir emeklilik yaşamı dilediler. Zaman zaman aralarında geçen hoş olmayan olaylar içinde helalleşen yolcular “ Başta Secat bey olmak üzere bütün İETT şoförleri bizim çilemize, sabırsızlığımıza, yolların sıkıntısına katlanıyorlar. Ne kadar onlara kızsak da neticede bize hizmet ediyorlar. En zor mesleklerden biri olan İETT şoförlüğünün sıkıntısını bizlerde görüyoruz. Aralarında iyi niyetli olmayanlar olsa da neticede bizim insanımız, bizim şoförümüz. Bizde böyle bir kutlama yaparak acı tatlı olayları bir yerde noktalamak istedik.”

Toplamda 28 yıldır şoför olarak çalıştığını, 21 yıldır İETT’de görev yaptığını söyleyen İETT şoförü Secat GÜNGÖR’de yolcuların yaptığı bu jest karşısında çok şaşırdığını belirti. Heyecandan fazla bir konuşamayan GÜNGÖR, böyle bir kutlamayı beklemediğini ama kendisi için büyük bir anı olarak kalacağını söylerken diğer İETT de görevli arkadaşlarının da böyle güzellikler karşılaşmasını, yolcularında sabırlı olmalarını önerdiğini söyledi

@erolkaranet - 27.12.2011#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.