@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

Ulaşım A:Ş O Hatadan Döndü... Teşekkürler.
2015 yılı Ekim ayında genellikle Topkapı - Mescidi Selam hattı arasında çalıştırılan yeni İstanbul tramvaylarıyla ilgili bir haber yazmıştım.  İstanbul Tramvayında yatırım hatası başlıklı yazımda (okumak için tıklayınız ) "Diğer ve en önemli sorun. el tutaçları.." demiş ve şunları belirtmiştik.

"....tutaçları tutmak isteyenler ya koltukta oturanlara yaslanacak şekilde onlara yakın bir halde tutmak zorunda veya kapıyla aralarında 30 cm mesafede durmak zorunda.

Tutaçların kapı ağızlarında olması yüzünden yolcular kapı önünden ayrılamamaktadır. İki kapı önünde durmak zorunda kalan yolcular bu kez orta kısmı mecburen boş bırakmaktadırlar.

T4 Topkapı - Mescidi Selam arasında kullanılan yeni İstanbul tramvaylarında el tutaçlarının yanlış konuşlandırılması yüzünden yolcular zor durumda kalmaktadır. Tutaçların yeri olmaması gereken durumda olması bir yana demir tutaçlara da boyu 1.80 metre olanların rahatça uzandığını söylemek isteriz." demiştik.

Ve Ulaşım A:Ş: bu uyarımızı dikkate almış olacak ki Yeni İstanbul Tramvayında orta sahanlıkta bulunan tutaçlar ortaya çekilmiş ve yuvarlatılarak yolcuların orta kısımda durmaları sağlanmış.

Şimdi diğer yazdıklarımıza da önem verirlerse yenii İstanbul Tramvayı daha çağdaş olacak.

Teşekkürler Ulaşım A:Ş:
 
 17.01.2016

#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda