@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

BannerReklamE- Devlet Devletin giriş kapısı
DEVLET 'E GİRİŞ KAPISI

www.turkiye.gov.tr üzerinden giriş yaparak ulaşabilirsiniz

e-Devlet Kapısı Nedir?

e-Devlet Kapısı, tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı sağlayan bir internet sitesidir. Kapı’nın amacı kamu hizmetlerini vatandaşlara, işletmelere, kamu kurumlarına bilgi ve iletişim teknolojileriyle etkin ve verimli

bir şekilde sunmaktır.

e-Devlet Kapısı, kamu hizmetleri konusunda bilgilendirme amaçlı entegre elektronik hizmetler, kurumlar listesi ve güncel duyurular gibi kısımlardan oluşmaktadır. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaçları doğrultusundaki bilgi ve hizmetlere kolaylıkla erişebileceklerdir.

Vatandaşlar için bilgiler Devlet kurumları ve mevzuat ile ilgili bilgiler İş dünyası için bilgiler e-Devlet Kapısı üzerinden yapabileceğim işlemleri görmek istiyorumdiyorsanız burası sizin için....

E- DEVLET ŞİFRESİ NEDİR

e-Devlet, vatandaşlara devlet tarafından verilen hizmetlerin elektronik ortamda sunulması demektir. Bu sayede, devlet hizmetlerinin vatandaşa en kolay ve en etkin yoldan, kaliteli, hızlı, kesintisiz ve güvenli bir şekilde ulaştırılması hedeflenmektedir.

Bürokratik ve klasik devlet kavramının yerini almaya başlayan e-devlet anlayışı ile, her kurumun ve her bireyin bilgi ve iletişim teknolojileri ile devlet kurumlarına ve kurumlarca sunulan hizmetlere kolayca erişmesi hedeflenmektedir.

T.C. Kimlik numaranız ve e-Devlet şifrenizi kullanarak giriş yapın

Mobil İmza Cep telefonunuz ve hattınıza kayıtlı mobil imzanız ile giriş yapın.

Elektronik İmza Şahsınıza ait elektronik imza kartınız ve dijital imzanız ile giriş yapın.

T.C. Kimlik Kartı T.C. Kimlik Kartınız ile giriş yapın.


Devletin Giriş Kapısı Ana Bölümler
e-Hizmetler
Kurumlar
Belediyeler
Etiket

Reklam


Reklam

İlginç Bilgiler

Reklam