@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

Ölümüne kaçak yolculuk / Ya ölüm Ya 3 Lira…İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu yer E-5 diye bilinen O-1 karayolu olup, karşıdan karşıya geçmek yüksek oranda ölümlü bir kazaya sebep olabiliyor.


Bu nedenle yetkililer bu yolda karşıdan karşıya geçmeyi engellemek için ne kadar tedbir alsa da bazı insanlarımızın vurdumduymazlığı da devam ediyor.

İşte 60 yaşlarındaki bir vatandaş su gibi akan trafiğe sırtında çuval olduğu halde kendini yola bırakıyor

Yaşlı adam, 100 metre ötedeki üst geçide yürümekten kaçarken kendini trafiğe bıraktığı yolda her an ölümlü bir kazaya sebep olacağını da biliyordur, herhalde..

Kendisine müdahale edenlere “hadi oradan, sanane” tepkisini koyan bu yaşlı adamın tek derdi karşıdan karşıya geçmek değil 3 TL vererek binebileceği metrobüse kaçak binme derdinde.

Yoğun trafiğe rağmen, hızla üzerine gelen araçlara aldırmayan bu adam 3 lira vermemek için kendi canıyla birlikte başkalarının da mal ve can güvenliğini tehlikeye atarak metrobüse binip duraktan uzaklaştığında, güvenlikçilerinde bundan habersiz olması ayrı bir durum….

Her hafta bir kez bunu deneyen bu yaşlı adamın bir araç sahibini de büyük bir riske atıp başına bela olmayacağını, hatta zincirleme kazayla çok büyük bir zarara sebep olmayacağını tabii ki kimse iddia edemez.

@erolkaranet - 05.12.2013

Bu sitede yayınlanan yazı, haber ve videolar, kaynak göstermek veya ilgili sayfaya CANLI link vermek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda her türlü yasal haklarımız saklıdır.
#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda