@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

Banner

34C Metrobüs seferleri Bayrampaşa Durağına kadar uzatılmalıdır34C Metrobüs seferleri Bayrampaşa Durağına kadar uzatılsın.İETT Kadıköy Söğütlüçeşme - Edirnekapı hattını Bayrampaşa durağına kadar uzatarak yolculara daha yararlı bir hizmet getirirken Edirnekapı durağının da yoğunluğunu azalttı. Yoğun saatlerde sefer yapan 34C Beylikdüzü – Cevizlibağ metrobüs hattının da İETT’nin Bayrampaşa’ya kadar uzatmasının yararlı olacağı yolcular tarafından ifade edilmektedir.


Söğütlüçeşme veya Mecidiyeköy’den gelerek Beylikdüzü istikametine gidecek olan yolcuların Bayrampaşa metrobüs durağında 34C Beylikdüzü otobüsüne rahatça entegre olması sağlanacağını söyleyen yolcular “34C hattı otobüsleri geri dönmek için mecburen Topkapı ve Bayrampaşa durağınıgeçerek ileride bulunan tünel virajdan geri dönmektedir.

Cevizlibağ’da yolcu indirdikten sonra Topkapı ve Bayrampaşa duraklarını transit geçen otobüsler yine aynı şekilde bu iki durağı pas geçerek boş olarak Cevizlibağ durağına geri gelmektedir. Bu duraktan Beylikdüzü’ne gidecek olanlar önlerinden boş geçen bu otobüslere binebilmek için muhakkak surette 34A lara binerek Cevizlibağ veya Avcılara kadar gitmekte ve oralardan aktarma yapmaktadır.

İndi bindinin ve Cevizlibağ’daki yoğunluğun da azalacağı ve Topkapı ve Bayrampaşa yolcularının da, T4 Topkapı –Cebeci tramvayına geçecek olanların da Cevizlibağ’da yeniden metrobüs binmelerinin de önüne geçilecektir.” denildi.

@erolkaranet - 06.10.2015
#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda