@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

Pekala Bunu Kim Yaptı Newyork’a bir uçak daha düştü.

Şunun şurasında ne güzel savaşıp duruyorlardı.. Asker sivil demeden gelişi güzel masum insanlara bombaları yağdırırken, bu uçakta nereden çıktı. Kimsenin aklı almıyor.

Güvenlik önlemlerini artırmışken, uçan sineklerin bile göz hapsine alındığı, Tüm Müslümanlara ambargo konduğu bu günde yine bir uçak kalkıyor ve Newyork semalarından 255 yolcusuyla düşüyor.

Ben Bush efendinin yerinde olsam hemen istifa ederdim. Tabii ben istifa ederdim. O etmez. Babasından aldığı bayrak pardon savaş yarışını alabilmek için seçimlerde bile hileye başvurmamış mıydı?

Ben Amerikan basınının yalancısıyım. Ancak Bush efendinin seçimlere hile karıştırdığını herkes biliyor. İşe bu Bush Efendi istifa etmeyecek. İyi ama bu uçakta nereden düştü.

Kim düşürdü.

Acil toplanan Pentagon ve Beyaz Saray ilgili ve ilgisiz yöneticileri birbirlerine ilk soruyu sormuşlardır. Yolcuların içinde Müslüman var mıydı? Varsa, hangi yer altı kaynağı zengin ülke mensubu. ? Tüm gözler ve kulaklar yolcu listesinde olduğundan küçük diller yutulmuş oldu. Yolcular Dominik ve İtalyan vatandaşlarıydı. Bunların Müslüman olma olasılığı söz konusu değildi.

Newyork’a bir uçak daha düşü.

Daha öncekilerde olduğu gibi bunu hangi İslam ülkesine mal etmeliydi. Buna karar vermek lazım. Ama birileri bu uçağı Newyork’ta patlamaya götürürken emri yanlış almış olmalıydı ki , yolcu listesine Müslüman olup olmadığına bakmadan verilen vazifeyi yapmışı. Adama sormazlar mıydı? “ooolum , biz sana uçağı düşür dedik ama bu uçakta Müslüman yok diye bize haber versen.. şimdi nolcek…Biz şimdi neyi bahane edip de bir İslam ülkesine saldıracağız.” Herhalde uçak yanlış seçildi. Bu makarnacılarda nereden çıktı. Nasıl da Asya ülkelerinde boru öttürecekti. Afganistan ardından Hindistan ve Pakistan.. Sonra diğer …Tan …Tan…Tan lar.. iyi de bu İtalyanlar nereden çıktı. Ne güzel Afganistan bombalanıyordu. Kara savaşı içinde geri zekalı pardon geri kalmış NATO üyesi ülkelerin gençlerinden kurulu askerleri de kullanacaklardı. Düşmanım mı Dostum mu türünden kendi dindaşını vurmaya kalkan Öz den Öz generalleri de silahlandırıp onları da en star sinema yıldızı gibi poh pohlarsın. Yahu bu plan iyi gidiyordu da..

NewYork’a bir uçak daha düşü.

Önce düşen dört uçağın faturası Afganistan’a kesilmiş katma değeri içinde kalan bakiyenin Irak’tan alınacağı belirtiliyordu. Ama bu son düşen uçakta Müslüman bir ülke vatandaşı yok. Şimdi ne olacak.

Bu işe bir Bush’luk var ama neyin nesi….! Aslında bu işe bir Bush’luk aramak yanlış. Daha öncekilerde olduğu gibi YAKAN DA YANAR…

Onca mazlumun ahını almaya devam edersen. Gökten uçak değil, göktaşı da yağar. İşe sana düşmanı kesildiğiniz dinin İslam dininin kitabı Kuran-ı Kerimden Allah’ı Teâlâ’nın sözü “ Fil sahiplerine Rabbinin ettiğini görmedin mi? Onların kötü niyet ve teşebbüslerini boşa çıkarmadı mı? ÜZERLERİNE SÜRÜ SÜRÜ KUŞLAR SALIVERDİ…..”

EROL KARA
#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda