videoerk

Gürcüler kimden ve nerden cesaret aldı da Osetyaya saldırdı.

Kim bunlara ordusu bile adam gibi olmayan bu küçük devletçiye ilerle dedi. Bu bana Irak'ın Kuveyt’e gir demesinden önceki senaryoları hatırlatıyor.

Sizce de öyle değil mi.
Gürcülerin kendilerini dev aynasında görmesine sebep ABD nin gaza getirmesinden başka bir şey değil.

İlerleyen Gürcü zoru görünce Amerika’dan yardım istedi. Ama ABD gelmedi. Çünkü Onun gelmesi için henüz üçüncü kurban atağa geçmedi.

Diğer Rusya’dan kopan devletçiklerde fakirlik ve ahlaksızlık had safhaya geldiğinden halk savaşma gücünü bulamayacak. Eski komünist dönemi arayan milyonlar Rusya ile birleşme isteyecek. Irak halkı gibi savunmasız topraklarının elden çıkmalarına boyun eğecek.

Rusya bu ufak adama haddini bildirecek ve burada Uluslararası hukuku bahane eden ABD Gürcistan’dan üs isteme ve savunma hakkını kendisine verme durumuna gelmesine sebep olacak. Gürcülerin toprağına yerleşen ABD bir daha da çıkmamak üzere yerleşecek. Gürcülerin liderini kim getirdi başa onu da araştırın Arkasından ABD çıkacak.

İşte bu topraklara yerleşecek olan ABD kuzeyden bu topraklardan, doğudan Afganistan’dan ve Güneyden Hint Okyanusu ve körfez üzerinden ve batıdan Iraktan araya aldığı İRAN üzerinde kötü ve şerefsiz emellerine kavuşmuş olacak.

Bundan sonra kıyamet kopacaktır. Çünkü Gürcülerden saldırıyı hem İran topraklarından hem de Türkiye topraklarından engellemek isteyecek olan İran Türk topraklarına girmekten başka çare bulamayacak. Bu arada ülkesinden kaçan binlerce Kafkas halkı Türkiye’ye geçmenin yollarını kaçak maçak arayacak.

Senaryolara dikkat edin. Türkiye bu konuma gelmeden ağabeyliğini göstermeli ve Gürcülerin süresiz Rusya ile ateşkes yapmasını, Amerika'nın bu topraklarda üs kurmasını engellemelidir. İran ve Türkiye güç birliği yapmalıdır. Ortadoğu’da ve Kafkaslarda Amerika nefes bile ALMAMALIDIR. İşte senaryo bu...

10 AĞUSTOS 2008

EROL KARA
Daha yeni Daha eski