@erolkaranet'te Aradığınız Kelime veya Konuyu Buraya yazınız!

erolkarasiteleri

                                                                                                   "

Banner

Digiturk Borç Sorgulama
Digiturk'e Borcunuz Var mı .. 

Aşağıya tıklayarak TC Kimlik Numaranızla, GSM numaranızla veya Ad Soyadınızı girerek Digiturk'e olan borcunuzu öğrenerek ödeme imkanı bulabilirsiniz


Tıkla Dıgıturk Borcunu Sorgula

Faturamı nasıl öğrenirim?

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Digiturk faturalarınız hakkındaki bilgilere Çağrı Merkezimiz, Online İşlem Merkezi ve SMS yoluyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Digiturk Müşteri Hizmetleri: 0212 472 73 73’ü arayarak fatura menüsünü tuşladığınızda son dönem fatura bilgilerinizi ve ödenmemiş fatura tutarınızı öğrenebilir, kolaylıkla kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online İşlem Merkezi: Kişisel şifreniz ile giriş yaparak, Fatura menüsündeki “Fatura Detayları” sekmesinden öğrenebilirsiniz. Online İşlemler'e giriş yapmak için tıklayınız.

SMS: Son dönem fatura tutarınızı öğrenmek için FATURA yazıp 3555’e gönderebilirsiniz.

SMS Ücreti: Turkcell:1 TL, Vodafone 0,40 TL, Türk Telekom:0,80 TL'dir

Fatura detayları için tıklayınız.

Ödeme yapmak için tıklayınız. 

Faturamı nasıl ödeyebilirim?

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Çözüm 1
Faturalarınızı birçok kanaldan kolaylıkla ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı sayesinde faturalarınız gecikmeden ve takip gerekmeden kolaylıkla ödeyebilirsiniz.
Online İşlem Merkezi:Faturanızı Online işlemler merkezi’ne girerek, Fatura menüsündeki Fatura Ödeme sekmesinden ödeyebilir, ödeme talimatları sekmesinden gelecek dönem faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Online İşlemler'e giriş yapmak için tıklayınız.
Digiturk Müşteri Hizmetleri:Dilediğiniz zaman 0212 473 73 73 numaralı Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak sesli yanıt sistemimizin yardımıyla kredi kartı fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Digiturk Yetkili Servisleri:Bulunduğunuz ildeki Digiturk Yetkili Servislerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Size en yakın yetkili servisini bulabilmek için tıklayınız
Anlaşmalı Bankalar: Buraya tıklayarak tablodan anlaşmalı bankalara ulaşabilirsiniz.

@erolkaranet - 18.11.2020 Güncelleme 01.11.2022
#Yargı, #Magazin, #Hastalık, #Gezi, #Dini, #Kamuda

Yorum Gönder

0 Yorumlar
*Asılsız yorum yapmayınız. Mesajlar Yönetici tarafından denetleniyor.